Що потрібно зробити з яйцями, щоб вони легко чистилися після варіння - шеф-кухар показав чудовий трюк (відео)

Яйця - один із обов’язкових інгредієнтів повноцінного раціону, який потрібно правильно зберігати. Іноді яйця після варіння важко чистяться, що може когось дратувати. Однак є один спосіб полегшити завдання і без зайвого клопоту позбутися шкаралупи, швидше приступивши до трапези, передають Патріоти України.

Трюк з чищення яєць розкрив американський шеф-кухар Крістофер Кімбол, пише Express. Кулінар розповів, що потрібно зробити із яйцями, щоб вони легко чистилися. Весь секрет у охолодженні продукту одразу після того, як яйця зварилися.

Так, кухар відкрив цей прийом під час подорожі Парижем і клянеться, що він працюватиме з кожним приготованим вами яйцем. Він закликав не чистити яйця, зварені круто. Ідеальне варене яйце, за його словами, готується менше ніж 10 хвилин, але потім вимагає додаткового часу для охолодження.

У ролику, який набирає тисячі переглядів, кухар опускає три яйця в окріп. Через 8 хвилин і 40 секунд (так жовток залишиться рідким) Кімбол дістав яйця з окропу і переклав на 3 хвилини в ємність, наповнену льодом. Завдяки такому простому трюку з льодом ви зможете легко та швидко очистити яйця від шкаралупи.

У матеріалі зазначається, що подібним чином має спрацювати і холодна вода. Тому якщо у вас немає льоду, то після варіння обдайте яйця крижаною водою. Це полегшить процес чищення.

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...

Як очистити фільтри кухонної витяжки - простий, але дуже ефективний лайфхак

середа, 22 березень 2023, 18:28

З кожним новим приготуванням їжі витяжка на вашій кухні засмічується все більше і більше. Через це жиру та інших різних забруднень згодом витяжка може почати гірше працювати, а то й зовсім зламається. Тому регулярне очищення техніки просто необхідне, п...