Що робити, якщо полиняли речі - деякі хитрощі

Так трапляється, що інколи речі після прання полиняли. Не хвилюйтеся: вашій проблемі можна зарадити, якщо скористуватися маленькими хитрощами, передають Патріоти України.

Подробиці

Змішайте по 1 ст. л. солі, натертого господарського мила, лимонної кислоти й крохмалю. Нанесіть кашку на полиняле місце, залиште на 12 год, а потім виперіть.

Замочіть на 1 год постраждалі речі в гарячій воді з нашатирним спиртом (1 ч.л на 1 л води). Замочіть на 2-3 год полинялі речі в гарячій воді з додаванням великої кількості прального порошку та відбілювача. Це добре спрацьовує, якщо білі речі стали напівкольоровими. Далі виперіть їх руками та добре виполощіть. Так само можна зробити, але потім не прати, а прокип’ятити.

Інколи достатньо просто ще раз випрати полинялі речі. Врешті-решт, якщо не вдається врятувати полинялі речі, їх можна перефарбувати, але в темніші кольори. Як бачите, існують надійні способи, щоб виправити ситуацію, головне – спробувати!

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...