Що робити, щоб деруни не розвалювалися


Якщо ви також любите деруни, тоді вміння їх готувати дуже потрібне. На перший погляд, все надзвичайно просто та зрозуміло. Треба потерти картоплю, додати кілька інгредієнтів та швидко посмажити деруни. А що ж робити, якщо вони вирішили розвалюватися, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо деруни не смажаться та не тримають форму, потрібно додати борошна. Борці за традиційний рецепт кажуть, що його та не повинно бути. Може й так, але ж смачні деруни також є бажання поїсти. Тож не хвилюйтеся та при потребі трохи додайте борошна до тіста. Але помірно, щоб картопляні оладки не стали гумовими на смак.

З яйцем все як і з борошном. Кажуть, що в класичному рецепті його нема. Ситуації бувають різні, а ще багато чого залежить від картоплі. Якщо треба зліпити масу до купи, то треба додати яйце. Деруни точно не будуть розвалюватися.

Кулінарні експериментатори пропонують також варіант зміни консистенції тіста за допомогою хлібних крихт. Апетитно та смачно. Пробуйте, експериментуйте та смакуйте, бо у вас все вийде.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...