Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України.

Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами, повними квітів.

Якщо у вас є собака, яка багато часу проводить в саду, ознайомтеся з цією інструкцією. У ній експерти пояснили, які абсолютно нешкідливі домашні засоби відлякування використовувати.

Посипати сумішшю цитрусових

Необхідно приховати ті запахи, які викликають у собак цікавість. Так як неможливо очистити весь ґрунт, один з кращих засобів — прикрити запах чимось більш сильним, здатним придушити.

Тому необхідно використовувати натуральні репеленти, можливо, для вживання в їжу, які можна безпечно використовувати в якості засобів, що відлякують, оскільки ті нешкідливі для собак.

Один із запахів, які ненавидять собаки, — це запах цитрусових, тому потрібно приготувати продукт, який буде розпорошений по всій поверхні землі: візьміть розпилювач і наповніть на дві третини водою, а решту третину — лимонним або апельсиновим соком; двічі на тиждень обприскуйте ґрунт і рослини, які хочете захистити.

Не рекомендується використовувати продукти з сильним запахом, які можуть бути токсичними для чотирилапих друзів, серед таких і нафталінові кульки.

Готуємо пакети з чилі

Як і люди, собаки також мають природнe відразe до капсаїцину, тобто активного компонента, присутнього в перці чилі, який відповідає за гостроту цього продукту. Капсаїцин надає таку ж подразнюючу дію на тварин, як і на людей, тобто викликає чхання і сльозотеча.

Оскільки собаки мають гострий нюх і особливо здатні не тільки усвідомлювати небезпеку, але й уникати, розміщення порошку чилі поруч з рослинами призведе до того, що собаки будуть уникати цієї області.

Пакети на липучці можна приготувати, помістивши всередину сушений перець і зв'язавши, а потім помістивши, можливо, на стебло найближчого дерева: бажано подрібнити перець, щоб міг вивільняти цю поживну речовину з більшою інтенсивністю.

Однак необхідно розміщувати порошок чилі в місцях, недоступних для вихованця і особливо для дітей, які можуть ненавмисно вступити в прямий контакт з речовиною, це небезпечно в великих кількостях не тому, що токсично, а тому, що викликає роздратування.

Будуємо паркан

Щоб запобігти проникненню на клумбу, особливо якщо є фруктові дерева і овочі, які собака може з'їсти або, що ще гірше, брудні, можна побудувати паркани, що запобігають проникненню.

Огорожі можуть бути побудовані з дротяної нитки або з красивим парканом, висота яких буде варіюватися залежно від розміру собаки і здатності лазити. У будь-якому випадку ніколи не повинні використовувати небезпечні матеріали, такі як залізний дріт або навіть колючий дріт.

Введення правил

Незважаючи на ці бар'єри та перешкоди, хороша практика полягає в тому, щоб нав'язати собаці команди, які потрібно поважати. Це можна зробити, коли собаку приймають в ранньому віці і використовують печиво, яке винагородить собаку лише тоді, коли зробила щось хороше.

Для цього повинні залишатися поруч з собакою щоразу, коли собака виходить в сад, коли наближається до клумби, повинні вказати команду сісти, щоб заблокувати дії і відвернути цікавість від запахів, що відчуває вихованець, що виходять від землі.

Коли сяде, потрібно буде видалити з цієї області і відвести в місце досить далеко, можливо, заманивши печивом або кинувши улюблену гру.

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...

Виберіть одне горнятко на картинці та дізнайтеся, що приховано в вашій душі

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:14

Ми завжди думаємо, що знаємо себе ідеально. Але інколи трапляються ситуації, під час яких поводимося вкрай дивно. Щоб краще зрозуміти свою сутність та відкрити усі таємні куточки своєї підсвідомості, психологи створюють різні види тестів. Саме вони доп...