Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України.

Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами, повними квітів.

Якщо у вас є собака, яка багато часу проводить в саду, ознайомтеся з цією інструкцією. У ній експерти пояснили, які абсолютно нешкідливі домашні засоби відлякування використовувати.

Посипати сумішшю цитрусових

Необхідно приховати ті запахи, які викликають у собак цікавість. Так як неможливо очистити весь ґрунт, один з кращих засобів — прикрити запах чимось більш сильним, здатним придушити.

Тому необхідно використовувати натуральні репеленти, можливо, для вживання в їжу, які можна безпечно використовувати в якості засобів, що відлякують, оскільки ті нешкідливі для собак.

Один із запахів, які ненавидять собаки, — це запах цитрусових, тому потрібно приготувати продукт, який буде розпорошений по всій поверхні землі: візьміть розпилювач і наповніть на дві третини водою, а решту третину — лимонним або апельсиновим соком; двічі на тиждень обприскуйте ґрунт і рослини, які хочете захистити.

Не рекомендується використовувати продукти з сильним запахом, які можуть бути токсичними для чотирилапих друзів, серед таких і нафталінові кульки.

Готуємо пакети з чилі

Як і люди, собаки також мають природнe відразe до капсаїцину, тобто активного компонента, присутнього в перці чилі, який відповідає за гостроту цього продукту. Капсаїцин надає таку ж подразнюючу дію на тварин, як і на людей, тобто викликає чхання і сльозотеча.

Оскільки собаки мають гострий нюх і особливо здатні не тільки усвідомлювати небезпеку, але й уникати, розміщення порошку чилі поруч з рослинами призведе до того, що собаки будуть уникати цієї області.

Пакети на липучці можна приготувати, помістивши всередину сушений перець і зв'язавши, а потім помістивши, можливо, на стебло найближчого дерева: бажано подрібнити перець, щоб міг вивільняти цю поживну речовину з більшою інтенсивністю.

Однак необхідно розміщувати порошок чилі в місцях, недоступних для вихованця і особливо для дітей, які можуть ненавмисно вступити в прямий контакт з речовиною, це небезпечно в великих кількостях не тому, що токсично, а тому, що викликає роздратування.

Будуємо паркан

Щоб запобігти проникненню на клумбу, особливо якщо є фруктові дерева і овочі, які собака може з'їсти або, що ще гірше, брудні, можна побудувати паркани, що запобігають проникненню.

Огорожі можуть бути побудовані з дротяної нитки або з красивим парканом, висота яких буде варіюватися залежно від розміру собаки і здатності лазити. У будь-якому випадку ніколи не повинні використовувати небезпечні матеріали, такі як залізний дріт або навіть колючий дріт.

Введення правил

Незважаючи на ці бар'єри та перешкоди, хороша практика полягає в тому, щоб нав'язати собаці команди, які потрібно поважати. Це можна зробити, коли собаку приймають в ранньому віці і використовують печиво, яке винагородить собаку лише тоді, коли зробила щось хороше.

Для цього повинні залишатися поруч з собакою щоразу, коли собака виходить в сад, коли наближається до клумби, повинні вказати команду сісти, щоб заблокувати дії і відвернути цікавість від запахів, що відчуває вихованець, що виходять від землі.

Коли сяде, потрібно буде видалити з цієї області і відвести в місце досить далеко, можливо, заманивши печивом або кинувши улюблену гру.

Сіль - не найкращий варіант: Чим посипати зледенілі доріжки біля будинку

середа, 29 листопад 2023, 10:08

Сезон слизьких доріг лише починається. Лід та сніг - велика проблема не тільки для водіїв та пішоходів, а й для власників приватних будинків. Взимку доводиться шукати способи швидко позбутися опадів на прибудинковій території, передають Патріоти Україн...

А ви це знали? Скільки яєць можна їсти на день, щоб не нашкодити здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 9:28

Яйця - універсальний продукт, який є і важливим доповненням у багатьох рецептах, і часто не вимагає численних інгредієнтів для приготування повноцінного сніданку або обіду. передають Патріоти України. УНІАН дізнався рекомендації дієтологів, скільки яєц...