Що робити з кришками для консервації, щоб не ржавіли - корисні поради

Інколи буває, що через деякий час після консервування на кришках починає утворюватися іржа. У більшості випадків таке відбувається через сирість підвалу, в якому стоять банки, передають Патріоти України.Але такої проблеми можна уникнути, якщо дотримуватись простих порад.

Що зробити, щоб кришки не ржавілиДля того, щоб сирість підвалу не псувала кришки, можна зробити наступні дії:

1. Щільно обгорніть горловину банки харчовою плівкою або поліетиленовим пакетом, а зверху закріпіть звичайною гумовою стяжкою.

2. Обгорніть кришки папером, який просочений будь-яким жиром, олією, смальцем, вазеліном або солідолом

3. Змочіть пензлик або серветку силіконовим мастилом і нанесіть на кришки. Цей синтетичний матеріал на основі олії з елементами силікону повністю безпечний для такого використання та захистить кришки від корозії.4. Щоб іржа не зіпсувала кришки на домашніх заготовках, змастіть їх звичайною олією.

Що робити, якщо кришки на заготовках заржавіли

Іржа на кришках не просто псує смак продуктів, а й робить їх небезпечними для здоров'я. Насамперед це стосується компотів та заготовок із плодів з кісточками.

Не вживайте в їжу домашню консервацію, якщо кришка вкрилася іржею зсередини, деформувалася, якщо продукти вкрилися пліснявою або мають неприємний запах.

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...