Що таке яєчна дієта і чому вона в тренді: Дієтологи поділилися думкою

Як з'ясували ЗМІ, середньостатистична людина за своє життя сідає на 126 різних модних дієт, передають Патріоти України.

В даний час, як пише Deseret, дієта з варених яєць набирає популярність в соцмережах. Модна дієта - це популярний план схуднення, який часто швидко набирає популярність завдяки обіцянкам швидких та вражаючих результатів.

Дієта з вареними яйцями - це план схуднення, який в основному використовує зварені круто яйця. Вперше вона була опублікована в 2018 році в книзі "Дієта на варених яйцях: легкий і швидкий спосіб схуднути!". Всупереч тому, що можна припустити з назви, дієта не складається виключно з яєць.Дієта включає в себе суміш яєць, зварених круто, фруктів, що прискорюють обмін речовин, овочів з низьким вмістом вуглеводів і нежирних білків. Ця дієта покликана викликати втрату ваги всього за два тижні.

Типовий щоденний план харчування при такій дієті нагадує режим харчування з низьким вмістом вуглеводів. Стандартне меню на цій дієті може виглядати так:

Сніданок: мінімум два яйця і один фрукт (з можливістю включення низьковуглеводного овоча або білка). Обід і вечеря: яйця або нежирний білок і овочі з низьким вмістом вуглеводів. За даними Eating Well, інші продукти та напої, дозволені в раціоні, включають:

  • Напої без калорій.
  • Дієтичне м'ясо.
  • Некрохмалисті овочі.
  • Низьковуглеводні фрукти.
  • Жири і масла.
  • Трави.
  • Спеції.

"Це версія низькокалорійної дієти з низьким вмістом вуглеводів, яка сприятиме зниженню ваги, але не буде стійкою в довгостроковій перспективі і не забезпечить організм збалансованим харчуванням", - сказала Ерін Палінскі-Уейд виданню Women’s Health.

"Яйця - чудовий сніданок. Яйце, зварене круто - це поживна закуска, але я думаю, що вживання різноманітних продуктів - більш здоровий спосіб харчування", - розповіла дієтолог і експерт з контролю порцій Ліза Янг, вона додала, що не думає, що людині слід сидіти на дієті, що вимагає одержимості одним продуктом.

Ефективні дієти

Дієтологи і лікарі радять застосовувати середземноморську дієту. Вони кажуть, що крім схуднення, вона також позитивно впливає на загальний стан здоров'я. Фахівці відзначили, що ця дієта багата корисними продуктами, такими як риба, горіхи, злаки, що саме по собі сприяє довголіттю.

А ви це знали? Навіщо досвідчені господині смажать гречку перед варінням

вівторок, 23 квітень 2024, 7:12

Всі ми знаємо що гречка це дуже корисна поживна крупа, та ще й смачна. Хтось просто заливає гречку водою і залишає на ніч, хтось варить у звичайнісінькій каструлі, вважаючи, що смачнішою, ніж вона є, каша вже не стане, передають Патріоти України. Та є...

Народні прикмети на 23 квітня: Вранці потрібно виглянути у вікно і запам'ятати, кого першим побачили на вулиці

вівторок, 23 квітень 2024, 7:05

Християни східного обряду відзначають церковне свято 23 квітня на честь мученика Терентія, який відмовився принести жертву язичницьким богам навіть під загрозою тортур. Цей день зазвичай приносить тепло і ясну погоду. За повір'ями, сонце в цю дату вип...