Що тривожить вас прямо зараз - тест по картинці

Наша підсвідомість звикла ховати нашу тривогу в дальню шухляду, щоб ми не відчували стрес і спокійно жили далі. Однак часом такі хованки тільки псують життя, тому що виявити, яка проблема вас турбує, практично неможливо, передають Патріоти України.

Якщо ви відчуваєте тривогу і спустошеність, пропонуємо пройти психологічний тест. Він визначить причини вашого стану.

Ліс

Невпевненість у власних силах. Вам здається, що ви не здатні впоратися навіть з елементарними завданнями, тому у вас опускаються руки. Віра в себе буквально випарувалася, залишивши легкий післясмак розчарування. Не впадайте у відчай! Попереду на вас чекає тільки найкраще.

Дівчина

Самотність. Ви втомилися бути наодинці з собою, бо почуваєтеся ніби в полоні. Однак і вийти за межі зони комфорту та самотності для вас непосильна ноша. Єдиний розумний вихід — почати освоювати хобі, яке передбачає спілкування з людьми. Так ви заведете нові знайомства і зможете відволіктись від негативних думок.

Дорога

Невизначеність. Судячи з усього, зараз іи і самі не до кінця розумієте, як вам жити і куди рухатися далі. Заплуталося абсолютно все і скрізь: і в ваших стосунках, і в планах на майбутнє. Зараз ви маєте взяти тайм-аут, щоб розібратися в тому, що відчуваєте, інакше на вас чекає емоційне вигорання.

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...

Скільки варити картоплю для ідеального пюре і який сорт найкраще підійде - ділимося порадами

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:39

Найпростіша страва з картоплі - смачне та ніжне пюре. Кулінари радять додавати в пюре молоко, сметану, якісне вершкове масло. А для більш пікантного смаку можна додавати часник, плавлений сир, пармезан, зелену цибулю, передають Патріоти України. Редак...