Що ви бачите на картинці? Психологічний тест розповість, яке мислення ви маєте - стандартне чи креативне

Щоб дізнатися, чим ви відрізняєтесь від інших та чи здатні мислити нестандартно у різних ситуаціях в житті, пройдіть легкий тест. Погляньте на картинку. Що перше помітили на ній? Прочитайте розшифрування нижче, передають Патріоти України.

Дитина: ви дуже чуттєва людина, яка сприймає все близько до серця. Ви обожнюєте ідеалізувати стосунки та прагнете, щоб всі поставлені завдання були виконані на відмінно. Іноді не звертаєте уваги на реальний світ і речі, які вас оточують. Ви літаєте у хмарах і мрієте про красиве життя. Вам властиве креативне мислення.

Пара: ви вирізняєтесь спокійним характером. Вас важко зачепити словом. Докладаєте всіх зусиль, аби людям поруч було комфортно. Затишок і безпека - найважливіші речі у житті, на вашу думку. Думаєте у ситуаціях стандартно.

Дерева: ви не схожі на оточуючих. Може здатися, що всередині вас живуть дві людини. Одна схильна до логічного мислення, вдумливих дій та занудства, а інша - може створити свято зі звичайних речей під рукою, написати вірш чи вигадати історію. Ви поєднуєте два мислення одночасно.

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:12

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України. Цей метод миття плити особливо ста...