Що ви не впускаєте у своє життя? Психологічний тест у картинці, який здивує

Пройдіть психологічний тест: виберіть парасольку на картинці та дізнайтеся, чого ви підсвідомо уникаєте передають Патріоти України.

Деталі

Подивіться на чотири закриті парасольки на зображенні. Виберіть одну, яка подобається більше, ніж інші. У результатах дізнайтеся, що ви відштовхуєте.

1. Все таємне та неясне

Ви не любите, коли відбувається щось містичне або те, що вам не зрозуміло. Гороскопи та ворожіння – точно не для вас. Вас можна віднести до реалістів, оскільки ви обираєте жити реальним життям.

2. Довірливі відносини

Потрібно постаратися, щоб заслужити вашу прихильність. Ви почуваєтеся некомфортно, коли хтось вторгається у ваш особистий простір. Вам важко підпустити до себе людину, ви частіше тримаєте людей на відстані.

3. Показна романтика

Вам не до вподоби пафосні вчинки, вам не зрозумілий сенс романтики. Ви також вважаєте за краще приховувати від сторонніх свої почуття по відношенню до близької людини.

4. Смуток

Ви ніколи не сумуєте, навіть у найскладніших ситуаціях. У вас стійка психіка, ви утримуєте у своєму житті позитив і не впадаєте у апатію.

Зима неочікувано повернулась: Що тепер робити з автівкою

середа, 29 березень 2023, 1:00

Похолодання в середині весни не бувають довгими, але неприємностей можуть накоїти чимало. Раптове похолодання після приємного тепла не просто зіпсувало нам весняний настрій. Багато хто з водіїв вже встиг укомплектувати машину по-літньому, і що тепер р...

Коли треба садити картоплю: Яка оптимальна температура і сприятливі дні

вівторок, 28 березень 2023, 18:30

Невдовзі розпочнеться сезон посадки картоплі. Українці вже почали підживлювати ґрунт, вносити добрива та обирати найкращі та найродючіші сорти, щоб восени отримати багатий урожай, передають Патріоти України. Важливо правильно обрати терміни посадки. Є ...