Що ви не впускаєте у своє життя? Психологічний тест у картинці, який здивує

Пройдіть психологічний тест: виберіть парасольку на картинці та дізнайтеся, чого ви підсвідомо уникаєте передають Патріоти України.

Деталі

Подивіться на чотири закриті парасольки на зображенні. Виберіть одну, яка подобається більше, ніж інші. У результатах дізнайтеся, що ви відштовхуєте.

1. Все таємне та неясне

Ви не любите, коли відбувається щось містичне або те, що вам не зрозуміло. Гороскопи та ворожіння – точно не для вас. Вас можна віднести до реалістів, оскільки ви обираєте жити реальним життям.

2. Довірливі відносини

Потрібно постаратися, щоб заслужити вашу прихильність. Ви почуваєтеся некомфортно, коли хтось вторгається у ваш особистий простір. Вам важко підпустити до себе людину, ви частіше тримаєте людей на відстані.

3. Показна романтика

Вам не до вподоби пафосні вчинки, вам не зрозумілий сенс романтики. Ви також вважаєте за краще приховувати від сторонніх свої почуття по відношенню до близької людини.

4. Смуток

Ви ніколи не сумуєте, навіть у найскладніших ситуаціях. У вас стійка психіка, ви утримуєте у своєму житті позитив і не впадаєте у апатію.

Чи можна обігріти квартиру за допомогою цегли: Експерт оцінив лайфхак і назвав альтернативи

субота, 3 грудень 2022, 8:52

Українці напередодні холодів шукають способи, як заповнити дефіцит тепла. Одним із лайфхаків, який поширився останніми днями в ЗМІ, стало опалення квартири за допомогою цегли. Проте він не є ефективним.Про це розповів у коментарі "Обозревателю" голова ...

Бережіть голови! Календар магнітних бур на грудень-2022 - названо найнеприємніші дні місяця

субота, 3 грудень 2022, 8:44

За даними Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, у грудні 2022 року на нас знову чекає тривалий період так званих магнітних бур, передають Патріоти України. Перша з них, і доволі відч...