Що заважає вам жити, як хочеться - психологічний тест

Часто буває так, що жити як хочеться, чомусь не виходить. Причини цьому різні - лінь, малі фінанси або ж чиєсь втручання. Ми допоможемо вам виявити корінь проблеми, завдяки простому тесту, передають Патріоти України.

Оберіть зображення, яке вам здається лишнім.


Результати

Зображення 1. Чужі проблеми. Ви занадто сильно переймаєтеся за інших людей і стараєтеся вирішити їхні негаразди. За таким бажанням догодити іншим, ви зовсім забуваєте про власне життя. Варто взяти себе в руки й навчитися говорити “ні”.

Зображення 2. Неорганізованість. Вам складно запланувати свій день, через що ви до останнього не знаєте, де ви будете та що робитимете. Вам складно всидіти на місці. Постійно починаєте нові справи й кидаєте їх не доробленими. У вас назбиралося безліч роботи, яку потрібно завершити.

Зображення 3. Втома. Все що вам потрібно, це перепочити. Ви занадто тяжко працювали й думали про свої проблеми. Внаслідок цього, у вас може бути емоційне виснаження й тотальне небажання з кимось контактувати. Також, рекомендуємо відпочити від соцмереж.

Зображення 4. Чужий вплив. Ви доволі самостійна людина і любите, щоб усе було по вашому. Нині, у вас може складатися відчуття, що вами хтось маніпулює – це не далеко від правди. Хтось із вашого оточення постійно нав’язує вам свою думку, через що ви сумніваєтеся у правильності своїх рішень.

Жіночий тест: Колір твоєї помади видасть вас повністю - читайте далі

середа, 1 лютий 2023, 15:12

Колір вашої помади визначає ступінь вашої впевненості в собі, та може багато розповісти про ваш темперамент і переваги, передають Патріоти України. Якщо ви віддаєте перевагу помаді яскраво-червоних відтінків, то ви занадто впевнені в собі, не боїтеся е...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...