Щоб не натирати ноги! З цим лайфхаком ви забудете про мозолі

Є два прості засоби, які допоможуть швидко розв'язати проблему з натиранням мозолів, передають Патріоти України.

Насамперед варто спробувати натерти твердим милом ділянку, яка викликає дискомфорт. Засіб повинен пом’якшити матеріал, з якого виготовлено взуття. Також мило запобігатиме сильному тертю. Замість мила можна використовувати вазелін.

Складніший шлях — спробувати розтягнути незручне взуття. Можна набити взуття, наприклад, газетами, а потім за допомогою фена нагріти його в тих місцях, які завдають найбільшого дискомфорту.

Для цієї ж мети можна використовувати вологі шкарпетки. Просто надягніть їх на ноги, а потім надягніть проблемне взуття і походьте таким чином хвилин 15-30.

Ви будете здивовані! Які страви можна зробити смачнішими за допомогою цукру

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:08

Далеко не всі господині знають, що цукор можна сміливо використовувати і при приготуванні основних страв. Справа в тому, що цей компонент дозволяє смаковим якостям їжі розкритися в повному обсязі, передають Патріоти України. Деякі кулінари сумніваються...

Не робіть так! ТОП-2 продукти, які не можна додавати у фарш для котлет

п’ятниця, 19 квітень 2024, 11:13

Важко знайти господиню, яка ніколи не займалася виготовленням котлет. Справа в тому, що ця м’ясна страва є неймовірно апетитною та поживною. Її люблять гурмани різного віку. І все ж любителі поїсти далеко не завжди задоволені домашніми котлетами, перед...