Щоб пішло на користь: Топовий експерт назвав правильний час для першої чашки кави

Багато людей практично живуть на кофеїні, часто навіть не найпалкіші кавомани хапаються за чайник зразу після пробудження або щоб побороти занепад сил після обіду. Видання Express пише, що пити каву відразу після сну то не найкраща ідея.

Рекс Ісап, генеральний директор компанії Happy Beds, не радить пити каву в першу годину після пробудження і пропонує почекати з першим ковтком рівно до 8:33 ранку. (Для визначення ідеального часу для першої чашки кави він взяв за основу населення Великої Британії, де середньостатистична людина прокидається о 7:33.)

"Коли мова заходить про ідеальний час для першої кави, ми зазвичай тягнемося до чайника одразу після пробудження. Однак в ідеалі потрібно почекати годину після пробудження, щоб по-справжньому відчути користь", - зазначив Ісап.

За його словами, вся справа в гормонах, які виробляє наше тіло.

"Коли ми прокидаємося, рівень кортизолу перебуває на піку. Кортизол, який часто асоціюється зі стресом, підвищує рівень пильності. Тому вживання кофеїну в той час, коли рівень кортизолу вже високий, може спрацювати проти цього або навіть допомогти виробити толерантність до кофеїну", - пояснив експерт.

Варто включити в раціон! Які продукти уповільнюють старіння мозку - результати нового дослідження

субота, 25 травень 2024, 21:30

Вчені з'ясували, які речовини у продуктах харчування здатні уповільнити старіння мозку.Про це пише ScienceAlert. Дослідники з Університету Іллінойсу та Університету Небраски-Лінкольна зіставили результати МРТ-сканування мозку та когнітивних тестів із с...

Як правильно тушкувати м’ясо: ТОП-4 нюанси, про які потрібно пам’ятати

субота, 25 травень 2024, 21:12

Тушене м’ясо - це смачно. До того ж воно набагато корисніше, ніж смажене. Але іноді в процесі приготування допускаються помилки, через які страва виходить не такою чудовою, як того хотілося б. Якщо ви хочете, щоб тушковане м’ясо виходило м’яким і соков...