Щоб взуття не ковзало: ТОП-3 несподіваних лайфхаків для зими

В Україну йде похолодання до -14 градусів, можлива ожеледь. У таку погоду буває важко встояти на ногах, оскільки взуття ковзає на льоду, але є перевірені лайфхаки, як цього уникнути, передають Патріоти України.

"Телеграф" зібрав ТОП-3 несподіваних способи зробити підошву взуття, що не ковзає. Для цього знадобляться предмети, які є точно під рукою.

Перший спосіб — капронові колготки

Щоб взуття не ковзало, колготки потрібно не надіти на чоботи, а розплавити. Метод трохи екстраординарний, але дієвий. Розташуйте взуття підошвою вгору та підпаліть колготки прямо над нею. Розплавлений капрон капатиме на підошву і застигатиме, створюючи додатковий рельєф. Попри свою нестандартність, спосіб дієвий, а ефект триматиметься довгий час.

Другий спосіб — дитячі фарби

Об’ємні дитячі фарби потрібно нанести на підошву взуття. Коли вони висохнуть, сформують рельєфний малюнок, який протримається кілька годин. Рельєф перешкоджатиме ковзанню взуття на льоду. З мінусів — робити це доведеться перед кожним виходом надвір.

Третій спосіб — лак для волосся

Перед тим, як вийти на вулицю, збризкайте лаком для волосся підошву взуття. Важливо, щоб підошва була суха та чиста. Утворюється липкий шар, який не дозволить взуття ковзати в ожеледицю. При нанесенні лаку не можна, щоб він потрапив на верхню частину взуття, інакше воно може зіпсуватися.

От у чому справа! Вчені розповіли, яка комплекція тіла сприяє довгому та здоровому життю

понеділок, 26 лютий 2024, 10:12

Зріст та вага - це параметри тіла. Для деяких це просто цифри, що не впливають ні на що. Однак виявилось, що це не так. Вчені змогли довести зв'язок параметрів із тривалістю життя. Сьогодні ми розповімо вам, яка комплекція сприяє довгому та здоровому ж...

Оберіть чашку на картинці - і дізнайтеся свої потаємні бажання

понеділок, 26 лютий 2024, 9:12

Обрана вами чашка може відображати ваші найсокровенніші бажання та мрії. Ваш вибір може допомогти усвідомити, до чого ви прагнете у своєму житті, передають Патріоти України. Деталі. Як пройти тест: . Розшифровка: