Шеф-кухарі розкрили секрет: Ось який кисломолочний сир обрати для сирників

Щоб спекти смачні сирники, господині пробують замінити борошно манкою та зменшити кількість цукру у рецепті. Але цього не достатньо, передають Патріоти України.

Набагато важливіше вибрати відповідний кисломолочний сир, який є основою для майбутньої страви. Адже від якості продуктів залежить кінцевий результат.

Подробиці

Який продукт краще вибрати, і чи правда, що солодка маса для цього не підходить.

Солодка сирна маса

Продукт продається вже із сухофруктами, ваніліном та іншими наповнювачами, що, здається, має бути дуже добре. Але якщо готувати сирники з такого сиру, то вони розповзуться на сковороді, скільки б борошна в них не було додано. До того ж багато недобросовісних виробників грішать добавками консервантів.

Сир у брикетах

В цьому випадку потрібно дотримуватися пропорцій з борошном, інакше є ризик перебити смак кисломолочного сиру. Вважається, що такий продукт підходить для приготування ідеальних сирників.

Розвісний кисломолочний сир

При купівлі кисломолочного сиру на вагу слід звернути увагу, щоб він не був надто пересушений. Якщо він розсипається в руках на дрібні та тверді грудочки, сирники ви спечете, але вони будуть дуже сухі.

Найголовніше

Не так важливо, як розфасований продукт, головне – показник вологості та жирності. Рідкий кисломолочний сир просто не годиться – потрібно багато борошна і сирники в кращому разі перетворяться на оладки.

Знежирений кисломолочний сир буде позбавлений свого вершкового смаку, а ще доведеться додати багато цукру, що також не йде на користь. Тому краще вибирати продукт жирністю 5-9% і в міру вологий.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...