Шерсть збирається за секунди: Лайфхак для всіх, у кого мешкають коти в будинку

Щасливі власники домашніх вихованців знають, що вони приносять у будинок не тільки радість, а й плями та дуже багато шерсті. Котяча шерсть в оселі може покривати меблі та підлогу. Прибирати її щоразу - ще те завдання. Полегшити цю проблему допоможе один простий лайфхак, передають Патріоти України.

Як пише видання Irish Examiner, при прибиранні будинку, де живуть коти або собаки, доводиться приділяти більшої уваги не пилу, а очищенню поверхонь від шерсті тварин. Але є один простий спосіб, який впорається по всій кімнаті дуже швидко.

Волосся домашніх тварин може потрапити куди завгодно, навіть у кімнати, в які ваш чотирилапий друг ніколи не забреде. Якщо ви щосили намагаєтеся зібрати шерсть домашніх тварин на валику для збору ворсу, можливо, на вашій кухні завалявся більш кращий інструмент.

Так, просто надягніть гумові рукавички (які використовуєте для миття посуду або для прибирання житла) і проведіть ними по забрудненій поверхні. Все це надокучливе волосся прилипне до рукавичок, і ви легко зможете змити його водою в раковині. Цей трюк дуже добре працює на диванних покривалах, постільних речах і килимах — тобто на всіх поверхнях, за які волоси схильні чіплятися.

Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:12

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне...

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...