Шерсть збирається за секунди: Лайфхак для всіх, у кого мешкають коти в будинку

Щасливі власники домашніх вихованців знають, що вони приносять у будинок не тільки радість, а й плями та дуже багато шерсті. Котяча шерсть в оселі може покривати меблі та підлогу. Прибирати її щоразу - ще те завдання. Полегшити цю проблему допоможе один простий лайфхак, передають Патріоти України.

Як пише видання Irish Examiner, при прибиранні будинку, де живуть коти або собаки, доводиться приділяти більшої уваги не пилу, а очищенню поверхонь від шерсті тварин. Але є один простий спосіб, який впорається по всій кімнаті дуже швидко.

Волосся домашніх тварин може потрапити куди завгодно, навіть у кімнати, в які ваш чотирилапий друг ніколи не забреде. Якщо ви щосили намагаєтеся зібрати шерсть домашніх тварин на валику для збору ворсу, можливо, на вашій кухні завалявся більш кращий інструмент.

Так, просто надягніть гумові рукавички (які використовуєте для миття посуду або для прибирання житла) і проведіть ними по забрудненій поверхні. Все це надокучливе волосся прилипне до рукавичок, і ви легко зможете змити його водою в раковині. Цей трюк дуже добре працює на диванних покривалах, постільних речах і килимах — тобто на всіх поверхнях, за які волоси схильні чіплятися.

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...