Шість дієвих способів позбавити город нашестя слимаків

Слимаки наводять жах на городників, бо поїдають листя та плоди рослин. Їх буває непросто позбутись з грядки. Існують різні способи боротьби зі слимаками. Ознакою того, що на ваших рослинах був слимак є слиз, який він залишає за собою. Це неприємне явище, з яким потрібно щось робити, аби був урожай. Отже, як боротися зі слимаками на городі.

Боротьба зі слимаками на городі

  • Для того, щоб позбутись слимаків спробуймо зробити пастки з рідин, які люблять ці шкідники. Можна взяти пиво, компот або медовий розчин. Напої треба розлити у миски та поставити на городі. На інший день ви побачите у ній повно равликів.
  • Слимаки не в захваті від пряних трав. Тому по всій грядці можна посадити часник, м'яту, розмарин, базилік. Їм не подобаються такі аромати, тож вони не будуть атакувати ваш город. А зелень знадобиться на кухні.

Розмарин / Фото Floristics.info

  • Нашатирний спирт – ще один дієвий засіб у боротьбі зі слимаками. Потрібно взяти 150-200 мілілітрів 10% розчину та 10 літрів води. Він одразу вбиває слимака, коли він приходить, але використовувати спирт треба одразу після приготування, бо він вивітрює.
  • У цій справі допоможе яєчна шкаралупа. Потрібно її подрібнити та посипати навколо рослин, які ви хочете захистити від слимаків. Зробіть шар шкаралупи шириною 2-3 сантиметри біля кожної з них. Слимаки не зможуть по ній повзти.
  • Шкідникам не сподобається такий засіб, як гірчичний порошок. Треба розбавити 50 грамів речовини у 300 мілілітрах води. Після того, як розчин настоїться, додаємо ще 700 мілілітрів води. Можемо стати до діла.
  • Можна й взагалі позбирати равликів вручну. Найкраще це робити після того. як випав дощ або вночі чи вранці, коли стоїть роса. У цей час їх найбільше. Щоб було легше зібрати слимаків можна розкласти по городу ганчірки чи фанери.

Жіночий психологічний тест: Обране кольє підкаже, що вам потрібно для щастя

неділя, 24 вересень 2023, 21:12

Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для щастя, але не розумієте чого? Даний тест зуміє вам підказати, що вам необхідно для повного щастя, передають Патріоти України. Зараз ви перебуваєте в якійсь ізоляції, з якої не можете вийти. Це заважає вам в...

Жіночий психологічний тест: Ваш вибір кави розповість про те, яка ви у стосунках

неділя, 24 вересень 2023, 17:13

А яку каву обираєте ви? Ви – впевнена людина, яка не любить грати в ігри. Ви говорите те, що у вашому серці, і нехай інші реагують так, як хочуть, вас це не хвилює. На відміну від ваших уподобань на каву, ви не любите холодних людей. Вам подобаються ту...