Шкарпетки знову стануть білими! Ось з яким засобом їх потрібно замочити перед пранням

Білі шкарпетки - елемент будь-якого гардеробу. Вони виглядають доречно хоч із кросівками, хоч із туфлями. Єдиний мінус - те, що шкарпетки білого кольору швидко жовтіють, стають забрудненими чи сірими. Однак прості лайфхаки допоможуть їх відбілити без зайвого клопоту, передають Патріоти України.

Як пише видання express, видалити стійкі плями зі шкарпеток можна за допомогою ефективного натурального плямовивідника, в якості якого виступають підручні засоби. Тож ви зможете обійтися без агресивного відбілювача.

Чисті білі шкарпетки досить швидко починають втрачати свій блиск і покриваються плямами. Щоб повернути їм колишню славу, використовуйте доступні засоби для чищення.

Як випрати білі шкарпетки? Перший спосіб: замочіть шкарпетки у теплій воді з харчовою содою на ніч, а наступного дня випрайте як завжди (перед цим можна потерти неподатливі місця тканини щіткою).

Другий спосіб відбілювання шкарпеток: додайте столову ложку харчової соди до звичайної кількості мийного засобу, це підвищить ефективність засобу для чищення. Одяг має вийти з машини без плям, а кольори стануть яскравішими. Також можна додати чашку столового оцту на етапі полоскання шкарпеток. Так вироби будуть м’якшими на дотик.

Психологічний тест: Тварина, яку ви побачите першою, розкриє вашу внутрішню силу

середа, 27 вересень 2023, 14:07

Наша внутрішня сила виходить на передній план у складних ситуаціях, коли доля змушує нас розкрити всю силу нашої душі, всю нашу доброту і всю енергію, на яку ми здатні, передають Патріоти України. Тварини, яких ви бачите на зображенні, є унікальними си...

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...