Шкідлива смакота: Які продукти в жодному разі не можна поєднувати

Лікарі розповіли, що деякі продукти харчування категорично не можна їсти разом. Це може призвести до великих проблем, передають Патріоти України.

Краще не поєднувати м'ясо і картоплю. Це досить важкі для шлунка продукти, які разом можуть призвести до проблем з травленням. М'ясо краще поєднувати з овочами. А ось картоплю їсти окремо.

А ось м'ясо і локшину краще не їсти разом з тієї причини, що це поєднання може призвести до ожиріння. Повільні вуглеводи важко засвоюються. Така ж історія, до речі, з поєднанням риба - випічка.

Крім того не варто їсти фрукти з м'ясом. А все тому що фрукти швидше набагато перетравлюються ніж м'ясо. Тому можуть виникнути проблеми з травленням.

Також не варто поєднувати картоплю з помідорами. Хоча багато хто любить робити таку запіканку, але практиці це дуже небезпечне поєднання. Помідори погано поєднуються з крохмалистими продуктами. Вони заважають крохмалю засвоїтися. Корисні речовини з картоплі і томатів перестають всмоктуватися. Виходить, порожнє блюдо. При цьому калорії нікуди не діваються.

Не варто їсти помідори разом з сиром. Як не дивно, але таке поєднання призводить до відкладення солей в суглобах. Тому краще розділяти два цих продукти.

Також не варто їсти молоко і випічку - можуть виникнути метеоризм і коліки. Тому краще не експериментувати і не перевіряти шлунок на міцність.

Хіти тижня. Листя чорної смородини є кориснішим, ніж її ягоди, - дієтолог Скиталінська

субота, 8 серпень 2020, 22:00

Наша земля настільки багата "суперфудами", що ніякі заморські ягоди, які нерідко оброблені хімікатами, ніякі листя не зрівняються потужною силою тих фітонутрієнтів, що були звичною їжею наших предків. "У світі немає жодної країни, де б не існувало трад...

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...