Шкідлива смакота: Які продукти в жодному разі не можна поєднувати

Лікарі розповіли, що деякі продукти харчування категорично не можна їсти разом. Це може призвести до великих проблем, передають Патріоти України.

Краще не поєднувати м'ясо і картоплю. Це досить важкі для шлунка продукти, які разом можуть призвести до проблем з травленням. М'ясо краще поєднувати з овочами. А ось картоплю їсти окремо.

А ось м'ясо і локшину краще не їсти разом з тієї причини, що це поєднання може призвести до ожиріння. Повільні вуглеводи важко засвоюються. Така ж історія, до речі, з поєднанням риба - випічка.

Крім того не варто їсти фрукти з м'ясом. А все тому що фрукти швидше набагато перетравлюються ніж м'ясо. Тому можуть виникнути проблеми з травленням.

Також не варто поєднувати картоплю з помідорами. Хоча багато хто любить робити таку запіканку, але практиці це дуже небезпечне поєднання. Помідори погано поєднуються з крохмалистими продуктами. Вони заважають крохмалю засвоїтися. Корисні речовини з картоплі і томатів перестають всмоктуватися. Виходить, порожнє блюдо. При цьому калорії нікуди не діваються.

Не варто їсти помідори разом з сиром. Як не дивно, але таке поєднання призводить до відкладення солей в суглобах. Тому краще розділяти два цих продукти.

Також не варто їсти молоко і випічку - можуть виникнути метеоризм і коліки. Тому краще не експериментувати і не перевіряти шлунок на міцність.

Дуже смачно! Як приготувати торт із млинців із Nutella: Рецепт від Євгена Клопотенка

вівторок, 2 березень 2021, 10:28

Млинці з різними начинками - це дуже смачно, але ж можна піти далі і приготувати цілий торт із млинців. Щоб довго не возитися, з кремом я пропоную взяти збиті вершки, пасту Nutella і ароматну апельсинову цедру. Просто, смачно і красиво - ідеальний варі...

Як приготувати омлет Пуляр: Рецепт трендової страви із соцмереж

вівторок, 2 березень 2021, 9:44

Омлет Пуляр - це французька страва, яку вперше приготували на острові Мон-Сен-Мішель. Цю чудо-страву вигадала француженка Аннетт Пуляр, що жила тут в XIX. Не поділивши з родичами сімейний бізнес, молода жінка вирішила самостійно відкрити готель. Однак ...