
Виявляється, є один овоч, надмірне вживання якого може нашкодити організму не менше за неякісну ковбасу, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
У недавньому рейтингу продуктів, шкідливих для здоров'я, несподівано опинився буряк. За заявою експертів, він містить у 20 разів більше нітратів, ніж ковбаса.
Під час смаження з нітратів утворюється ще більш небезпечний нітрит. Однак повністю відмовлятися від буряка не варто, вважають фахівці. Нітрати ми вживаємо щодня у великих кількостях, їмо салати та борщі, і нічого страшного зазвичай не відбувається.
Водночас людям із гастритом, діабетом або підвищеною кислотністю рекомендується зменшити споживання буряка. У ньому міститься багато цукру і хлору, які можуть завдати шкоди.
Тож не варто повністю виключати буряк із раціону, але і їсти його варто з обережністю, якщо є проблеми зі здоров'ям. Усе добре в міру!
Домашні коти часто мають репутацію гордих та відчужених істот, через що власникам буває складно побудувати з ними емоційний зв'язок. Проте психологи довели, що ключ до порозуміння з пухнастими улюбленцями полягає виключно у правильному використанні мов...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...