Шкірка буде буквально "злітати": Чистимо апельсин за 10 секунд - невеличкий лайфхак

Наближаються зимові свята. Новорічний період незмінно асоціюється з запахом цитрусових, передають Патріоти України.

Зазвичай на святковому столі виявляються мандарини і апельсини. І якщо перший фрукт в більшості випадків досить просто позбавляється від шкірки, то з другим нерідко виникають проблеми.

Часом здається, що кірка намертво «прикріпилася» до часточок. В результаті очищення апельсина перетворюється в довгий і виснажливий процес, явно зайвий для свята.

Через це пропадає бажання вживати традиційну новорічну страву.

Втім, відмовляти собі не варто. "Податливим" можна зробити навіть найтвердіший цитрусовий. Для цього фрукт потребує особливої "обробки", яка, втім, багато часу не займе.

Куди покласти апельсин?

Цитрусовий фрукт слід відправити в мікрохвильову піч і розігріти там протягом 10 секунд.

Цього часу вистачить для того, щоб фрукт став досить м'яким. При цьому смакота не буде розігріватися занадто довго, завдяки чому не стане гарячою. Після "обробки" в мікрохвильовці шкірка буде буквально "злітати" з цитрусового.

Психологічний тест: Те, кого ви першим побачили на зображенні, розповість про ваш характер

середа, 1 лютий 2023, 7:12

Психологи часто проводять тести з картинками для того, щоб краще дізнатися про характер людини. Сьогодні ви можете самостійно провести дуже простий експрес-тест, який розповість дуже багато про ваш характер, передають Патріоти України. Для цього вам ли...

ТОП-6 предметів, які ні в якому разі не повинні бути на кухонному столі - краще їх прибрати

середа, 1 лютий 2023, 6:12

Під час приготування їжі на кухні хочеться, щоб усі потрібні інгредієнти і предмети посуду були під руками. Тому часто ми залишаємо деякі продукти чи речі стояти на стільниці замість того, щоб зберігати на полицях чи в шухлядах, передають Патріоти Укра...