Шкодить не лише фігурі: Чим небезпечний нічний перекус

Вчені з Каліфорнійського університету провели дослідження впливу режиму харчування на пам'ять. Виявляється, нічний перекус значно погіршує когнітивні здібності мозку, передають Патріоти України.

У ході дослідження вчені провели кілька практичних експериментів на мишах. Для цього була обрана спеціальна порода гризунів, яка спала вдень, а не спала вночі. Піддослідних поділили на дві групи. Перша вела звичний спосіб життя, а другу годували тільки вдень. У результаті миші стали прокидатися з ранку і бути більш активними в світлий час доби. При цьому спали всі гризуни однакову кількість часу.

Через деякий час вчені провели експеримент. Спочатку до гризунів клали два предмета, які вони запам'ятовували. Через час процес повторювався, але з невеликою зміною. Один з предметів замінювали на сторонній. У ході спостереження вчені помітили, що миші, які ведуть нормальний спосіб життя, майже відразу згадували старий предмет і починали вивчати новий. Однак у випробуваної групи такої поведінки не зафіксовано. Виявилося, що нічні перекуси значно погіршили їх пам'ять.

Звичайно, рано говорити про негативну дію нічного перекусу на мозок людини. Все ж результати дослідження змушують задуматися, оскільки подібний раціон дійсно впливає на організм і метаболізм, що вже доведено. Саме тому логічно зробити висновок: подібний ефект може проявлятися і у людей.

Викинути не можна залишити: Що робити, якщо в м'яса курки з'явився запах

четвер, 8 червень 2023, 11:08

У вас в голові коли-небудь виникало питання, що робити, якщо м'ясо курки з запахом? Ну крім тієї думки, що пора б його вже викинути від гріха подалі... Але насправді, не завжди варто вдаватися до такого радикального рішення, передають Патріоти України....

А ви це знали? Городники розповіли, що треба зробити на грядці, щоб не гірчили огірки

четвер, 8 червень 2023, 10:58

Досвідчені городники розповіли, що потрібно зробити з кущами огірків, щоб плоди не гірчили. Запорука великого врожаю цієї культури полягає у правильному поливі, адже огірок на 95% складається із води. Без достатнього поливу кущі почнуть сохнути, опадат...