Шкодить не лише фігурі: Чим небезпечний нічний перекус

Вчені з Каліфорнійського університету провели дослідження впливу режиму харчування на пам'ять. Виявляється, нічний перекус значно погіршує когнітивні здібності мозку, передають Патріоти України.

У ході дослідження вчені провели кілька практичних експериментів на мишах. Для цього була обрана спеціальна порода гризунів, яка спала вдень, а не спала вночі. Піддослідних поділили на дві групи. Перша вела звичний спосіб життя, а другу годували тільки вдень. У результаті миші стали прокидатися з ранку і бути більш активними в світлий час доби. При цьому спали всі гризуни однакову кількість часу.

Через деякий час вчені провели експеримент. Спочатку до гризунів клали два предмета, які вони запам'ятовували. Через час процес повторювався, але з невеликою зміною. Один з предметів замінювали на сторонній. У ході спостереження вчені помітили, що миші, які ведуть нормальний спосіб життя, майже відразу згадували старий предмет і починали вивчати новий. Однак у випробуваної групи такої поведінки не зафіксовано. Виявилося, що нічні перекуси значно погіршили їх пам'ять.

Звичайно, рано говорити про негативну дію нічного перекусу на мозок людини. Все ж результати дослідження змушують задуматися, оскільки подібний раціон дійсно впливає на організм і метаболізм, що вже доведено. Саме тому логічно зробити висновок: подібний ефект може проявлятися і у людей.

От в чому секрет! Як суттєво заощадити на митті посуду? Копійчаний продукт зробить миючий засіб ще ефективнішим

субота, 4 лютий 2023, 10:12

Миття посуду - це задача, яка виконується щодня у кожній родині. У когось вдома встановлена посудомийка, для якої потрібні спеціальні миючі засоби, а хтось займається миттям посуду вручну. У будь-якому разі в обох випадках родині доводиться постійно ви...

Психологічний тест: Оберіть літеру, яку ви відразу побачили - і це не буде випадковістю

субота, 4 лютий 2023, 9:19

Мабуть, ніхто не знає нас так добре, як ми самі. Проблема в тому, що, незважаючи на минулі роки, ми все ще здатні один одного дивувати. Наша особистість - це дуже складний механізм, зрозуміти який практично неможливо. Те, що ми думаємо про себе, підтве...