Шви плитки у ванній стануть біліші за сніг - очистити їх допоможе один копійчаний засіб

Втомилися бачити, як стан вашої ванної кімнати погіршується через вологість, а шви плитки на вашій підлозі взагалі стали чорними? Не впадайте у відчай і не біжіть скуповувати різну хімію в магазин, адже існує дуже простий і бюджетне розв'язання цієї проблеми, передають Патріоти України.

Цвіль потрібно необхідно видаляти якнайшвидше, тому що вона може викликати алергію та проблеми з диханням, пише santeplus. І допоможе вам упоратися з цією проблемою – звичайна воскова свічка.

Чим відмити шви плитки у ванній від чорних плям

Віск захистить вашу плитку та її шви від надмірної вологи та плісняви, а поєднанні з харчовою содою – результат буде ідеальним. Що потрібно зробити:

  1. Зробіть пасту, змішавши дві столові ложки соди з невеликою кількістю води.
  2. Почистьте місця, уражені пліснявою, а після висихання протріть поверхні простою білою свічкою. Цього буде достатньо, щоб вони блищали і залишалися чистими щонайменше місяць.

Зазначимо, що віск також корисний для запобігання утворенню вапняного нальоту на кранах. Тож нею можна спокійно натирати крани, щоб захистити їх та повернути колишню славу.

Швидкий тест: Скажіть, який у вас колір очей - і дізнайтеся більше про себе

понеділок, 5 червень 2023, 23:17

Очі - вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. 1. Якщо ви обрали варіант один, значить ваша головна риса – відкритість. Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здат...

Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

понеділок, 5 червень 2023, 19:15

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України. Проходити тест дуже просто. Подивись на кар...