Швидко і ефективно! Копійчаний засіб з легкістю відпере шторку для ванної від жовтизни і бруду

Шторки-фіранки покликані створити затишок і комфорт, захищають інші елементи ванної кімнати від бризок води, даючи грибку менше шансів, передають Патріоти України.

Але з часом вони набувають жовтого відтінку, поступово забруднюються — словом, втрачають первинний вигляд.Умілі господині знайшли економний спосіб, як повернути шторкам у ванній колишній вигляд і позбавити від забруднень.

Для цього народного засобу потрібна тільки вода і перекис водню (3 %). Компоненти з'єднують в рівних пропорціях і замочують шторку в отриманому розчині.

Потім шторку перуть і споліскують. В результаті від бруду і жовтизни немає ні сліду. До слова, перекис водню широко застосовується в побуті. Наприклад, цей інгредієнт допомагає відмити вапняний наліт, який з часом накопичується на ванні. Перекис наносять на проблемні ділянки, залишають на пів години, а потім миють і змивають засіб.

Як зарядити телефон в умовах блекаута - простий спосіб із пальчиковою батарейкою

понеділок, 6 лютий 2023, 17:08

В умовах регулярних відключень світла українці постійно шукають альтернативні способи для заряджання своїх гаджетів, передають Патріоти України. Одним із найважливіших наразі є телефон, адже він дозволяє бути на зв'язку із рідними і, за потреби, навіть...

Це розсадник бактерій та плісняви! Названо найбруднішу річ у ванній кімнаті, яку усі забувають чистити

понеділок, 6 лютий 2023, 16:42

У ванній кімнаті є одна найбрудніша річ, яка, за останніми дослідженнями, є просто розсадником бактерій та плісняви. А справа в тому, що, роблячи прибирання, ми зазвичай забуваємо її ретельно вичищати,передають Патріоти України. Мова йде про килимок дл...