Швидко розм’якшити вершкове масло можна без нагріву - хитрий трюк (відео)

Іноді на кухні виникає необхідність дуже швидко розм’якшити вершкове масло для бутерброда, або для приготування пирога. Є спосіб зробити це дуже швидко і без використання мікрохвильової печі, передають Патріоти України.

Лайфхаком поділилася блогер roxy369 у TikTok. На відео показано, як за допомогою ситечка, яке є практично на кожній кухні, можна за лічені секунди отримати розм’якшене масло.

Що потрібно робити:

  • Покласти масло на стіл та зняти упаковування.
  • Взяти до рук ситечко і притискаючи його до бруска знімати верхній шар масла.
  • Розм’якшена маса збереться всередині сита і буде готова до використання.

Цей лайфхак скоротить час приготування бутербродів. А ще дозволить обійтися без тертки, щоб подрібнити масло для приготування пісочного тіста.


Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...