Сіль - не найкращий варіант: Чим посипати зледенілі доріжки біля будинку

Сезон слизьких доріг лише починається. Лід та сніг - велика проблема не тільки для водіїв та пішоходів, а й для власників приватних будинків. Взимку доводиться шукати способи швидко позбутися опадів на прибудинковій території, передають Патріоти України.

Найчастіше доріжки біля будинку посипають сіллю. Але це рішення для боротьби з льодом не найкраще. Насамперед сіль погано впливає на лапи тварин. Вона дряпає м’які подушечки, заплутується в шерсті та роз’їдає шкіру кішок та собак. Також сіль залишає білі сліди на взутті та псує його. Часте використання солі може негативно вплинути на стан укладеної на ділянці плитки. Цей засіб може навіть спричинити руйнування доріжок біля будинку.

Що використовувати замість солі на зледенілій доріжці

Доступна альтернатива солі – пісок. Хоч він і не змушує кригу танути, але створює безпечне покриття на слизькій поверхні. Прогулянка посипаною піском доріжкою не закінчиться падінням та зимове взуття не постраждає.

Для посипання зледенілих доріжок також можна використовувати золу, яка залишається в печі або каміні. Це безпечний засіб для лап тварин та взуття. Недолік цього засобу в тому, що сніг і лід забарвлюються в чорний колір.

Особливий талісман: Навіщо носять каштан у сумці - прикмети та забобони

понеділок, 26 лютий 2024, 8:12

Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує ...

Психологічний тест за картинкою: Оберіть острів на картинці - і дізнайтеся, що робить вас щасливими

понеділок, 26 лютий 2024, 7:15

Відкрийте для себе свій рецепт щастя за допомогою нового психологічного тесту. Цей простий, але глибокий тест допоможе вам зрозуміти, що робить вас щасливими, а також визначити, які сфери вашого життя потребують покращенн, передають Патріоти України. Д...