Скажіть, в якому напрямку йде кіт, і дізнайтеся, як ви ставитеся до життя

Інколи люди і не ставлять собі запитання, хто вони насправді. Навіть при великому бажанні не завжди легко розібратися в собі. Для вас ми підготували тест, який допоможе вам зрозуміти, як ви ставитеся до життя, передають Патріоти України.

Просто гляньте на зображення та скажіть, у якому напрямку йде кіт. Важливо, щоб ви не задумувалися над відповіддю, а сказали те, що спало на думку.

Варіант №1. Кіт йде вгору

Люди, які обирають перший варіант, істинні оптимісти. Ви відважні та не боїтеся проблеми. Сенс вашого життя полягає в особистісному розвитку. Ви беретеся за будь-яку справу, яка дозволить вам зрозуміти щось нове. Ви знаєте, що все можна вирішити.

Ви рідко сидите на одному місці, адже звикли чимось займатися. Вам притаманні цілеспрямованість та лідерські якості. А ще у вас багато амбіцій, які допомагають досягти бажаного.

Варіант №2. Кіт йде вниз

Другий варіант обирають люди, які часто сприймають погані ситуації занадто серйозно. Це виражені песимісти. На жаль, ви занадто негативно налаштовані до речей й часто шукаємо виправдання своїм провалам.

Швидше за все, це пов’язано з тим, що ви колись обпеклися та перестали довіряти іншим. Впустіть добро за у власне життя.

Який варіант обрали ви?

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...