Скільки фігур бачите ви? Ця оптична ілюзія з трикутниками перехитрить ваш мозок

Оптичні ілюзії, що ламають голову, - це завжди цікаво, тому ми завжди намагаємося радувати любителів подібного таким матеріалом, передають Патріоти України.

Сьогодні ми пропонуємо вам поглянути на картинку та уважно підрахувавши, визначити, скільки на ній зображено трикутників?! А правильна відповідь буде нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Скільки б ви їх не нарахували, насправді на картинці немає ніяких трикутників!

Попри те, що людям зазвичай властиво спостерігати на цьому зображенні два великих протилежно розміщених трикутника, насправді там є тільки три V-подібні фігури і 3 фігури у вигляді Пакмана («Щось» з комп'ютерної гри).

Так званий «трикутник Каніжа» є прикладом подвійного зображення з ілюзорними контурами.

Наш мозок так влаштований, що бачить згруповані об'єкти як єдине ціле. Ми ігноруємо розриви і бачимо ілюзорні контурні лінії, які нібито з'єднують сусідні фігури, утворюючи при цьому трикутник.

Картоплі буде дуже багато! Ось що треба зробити у червні, щоб отримати рекордний урожай

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:13

Червень - гаряча пора для городників. Починають сходити різноманітні культури, з’являються бур’яни, активізується боротьба зі шкідниками, передають Патріоти України. Підгортання картоплі. Серед городників досі точаться дискусії щодо необхідності червне...

За неуважність треба платити: Як супермаркети обдурюють українців із вершковим маслом

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:13

Українцям у супермаркетах доволі часто продають фальсифікати масла та просто неякісна продукція. Проте спожвачі мають змогу самостійно розпізнати, чи справжнє масло вони купують, передають Патріоти України. Як розпізнати, чи справжнє масло? Домашні спо...