Скільки сірників на фото? 99% людей не можуть правильно відповісти на це питання

Ми знайшли для вас незвичайну задачку. На перший погляд, у ній немає нічого складного, але, згідно зі статистикою, 99% людей відповідають неправильно, передають Патріоти України.

Отже, уважно подивіться на фотографію та дайте відповідь, скільки на ній сірників. Якщо ви нарахували 10 сірників, перерахуйте ще раз. Насправді їх менше - деякі з них просто відображаються в дзеркальному корпусі запальнички. Для спрощення завдання ми навіть замалювали відображення.

Думаєте, що насправді сірників 8? І знову неправильно! Все ще не розумієте, у чому підступ? Тоді відповідь нижче. Насправді для цього фото знадобилося 7,5 (сім з половиною) сірників! Справа в тому, що сірник, який лежить за запальничкою праворуч внизу, не зможе вміститися цілком. Для того щоб не впертися в запальничку, його треба зламати навпіл.

До речі, найбільш спостережливі можуть помітити, що в ковпачку запальнички відображається шматочок ще одного сірника. За великим рахунком цей сірник знаходиться вже за кадром і його можна не враховувати, але, якщо ви відповіли 8,5, це так само буде правильна відповідь.


Поганий запах із духовки? Всього одна ложка цього продукту вирішить цю проблему

четвер, 23 березень 2023, 15:08

Побутова техніка потребує регулярного обслуговування, щоб продовжити термін її служби та зберегти її як нову. І духовка не є винятком. Більш того, через залишки їжі і пригорілі плями, що покривають грати або дно духовки, на вашій кухні можуть з’явитися...

Перевірте свій мозок! Якщо на цій картинці ви побачили всього кілька об'єктів - є проблеми

четвер, 23 березень 2023, 14:12

Дана оптична ілюзія стверджує, що може розповісти вам про стан вашого мозку тільки по тому, що ви можете побачити на цій вельми завантаженій різними деталями картинці, передають Патріоти України. В соцмережі був опублікований пост з цією картинкою і на...