Скільки собак ви побачили на цій картинці? Це розкриє ваш справжній психологічний вік

У кожної людини існує психологічний вік, він не залежить від кількості прожитих років. Психологічний тест ц картинці визначить ваш внутрішній вік, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення і порахуйте на ньому собак. Ваша відповідь багато про вас розповість.

4 собаки

З точки зору психології вам від 20 до 25 років. Ви відкриті для нового досвіду, але не любите галасливі компанії та великі скупчення людей. Ви завжди залишаєтеся молоді душею, бо весь час розвиваєтеся і отримуєте нові знання.

5 собак

Ваш психологічний вік становить від 25 до 30 років. Як у професійному, так і в особистому житті ви надаєте багато значення безпеці та чесності. Ви оточуєте себе тільки надійними людьми, на яких можна покластися у важку хвилину.

6 собак

Ваш внутрішній вік коливається від 30 до 40 років. Ви є практичною людиною і завжди дієте розважливо. Ви не прагнете нових пригод. Вам складно заводити нові знайомства і будувати стосунки.

7 собак

Ваш ментальний вік укладається в проміжок від 10 до 20 років. У вас чистий розум і невинні думки. Ви вирізняєтеся допитливістю і вмієте швидко заводити друзів.

Чи замислювалися ви про те, що характе

Не робіть цю помилку! Чому не можна витирати поверхні папером

середа, 31 травень 2023, 7:12

Деякі поверхні категорично не можна витирати папером. І не тільки тому, що існують народні забобони, зокрема щодо столу. Є також об’єктивні помилки, про які варто знати, передають Патріоти України. Паперові серветки лише здаються ніжними та м’якими, на...

Городникам на замітку! Що садити на городі у червні 2023 року - посівний календар на місяць

середа, 31 травень 2023, 6:12

ісля весняних гойдалок погода в червні вже зазвичай заспокоюється, демонструючи або стабільну спеку і посуху, або затяжні теплі дощі. У цей місяць саме час садити теплолюбні рослини, які могли постраждати від поворотних заморозків у весняний період, пе...