Скільки фігур бачите ви? Ця оптична ілюзія з трикутниками перехитрить ваш мозок

Оптичні ілюзії, що ламають голову, - це завжди цікаво, тому ми завжди намагаємося радувати любителів подібного таким матеріалом, передають Патріоти України.

Сьогодні ми пропонуємо вам поглянути на картинку та уважно підрахувавши, визначити, скільки на ній зображено трикутників?! А правильна відповідь буде нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Скільки б ви їх не нарахували, насправді на картинці немає ніяких трикутників!

Попри те, що людям зазвичай властиво спостерігати на цьому зображенні два великих протилежно розміщених трикутника, насправді там є тільки три V-подібні фігури і 3 фігури у вигляді Пакмана («Щось» з комп'ютерної гри).

Так званий «трикутник Каніжа» є прикладом подвійного зображення з ілюзорними контурами.

Наш мозок так влаштований, що бачить згруповані об'єкти як єдине ціле. Ми ігноруємо розриви і бачимо ілюзорні контурні лінії, які нібито з'єднують сусідні фігури, утворюючи при цьому трикутник.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...