Скільки води потрібно для гречки? Помилка, через яку каша не розсипчаста


При правильному приготуванні крупа виходить не тільки дуже смачною, а й розсипчастою. Для такого результату важливо дотримуватися деяких простих правил, передають Патріоти України.

Подробиці

Насамперед, як відомо, гречку слід промити, а також позбавити від сміття. Це тільки покращить смакові якості гарніру. Краще на сухій сковороді попередньо злегка обсмажити гречку, щоб розкрити аромат, а також скоротити час варіння. Це займе трохи більше п’яти хвилин. Смажити крупу потрібно до золотистого кольору та постійно помішувати.

Потім продукт потрібно опустити у киплячу воду.Важливо правильно розрахувати пропорції крупи та води, щоб каша була більш розсипчастою. На одну частину гречки потрібно взяти дві частини води. Гречка в каструлі доводиться до кипіння, після чого вогонь слід зменшити і продовжувати варити ще 5-8 хвилин. Після цього каші треба дати настоятися ще кілька хвилин.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...