Скорочує витрати палива на 12% - водіям розповіли про "диво-кнопку" у нових авто

Нові автомобілі оснащенні такою кількістю всіляких корисних функцій - великих і малих, що про них не дивно забути в дорозі. Однак деякі такі функції можуть бути дуже корисними. Наприклад та, яка дозволяє економити до 12% палива і на яку точно варто звернути увагу, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, на неї звернула увагу TikTok блогерка Megan's Bubble. Йдеться про функцію "старт-стоп", яка вмикається натисканням кнопки зі значком у вигляді літери А з круговою стрілкою довкола неї або з відповідним написом. Фактично, ця кнопка у новіших машинах заміняє собою ключ запалювання.

З її допомогою можна в автоматичному режимі глушити автомобіль, коли він не рухається протягом тривалого часу. Наприклад, цей режим спрацює, коли ви стоїте на світлофорі, чи зупинились на кілька хвилин у справах. Запустити двигун знову можна буде, відпустивши гальмо, увімкнувши зчеплення чи натиснувши педаль акселератора. Таким чином кнопка має зменшувати викиди і, відповідно, економити паливо.

Ця технологія базується на іншій функції, яка визначає, коли автомобіль не рухається або коли він вимкнений. В такому разі подача палива у двигун припиняється. Це, зокрема, запобігає роботі мотора вхолосту. А для водіїв, яким з тих чи інших причин доводиться часто зупинятись, це економить до 12% палива.

При цьому користь отримують і пішоходи, адже у повітря потрапляє помітно менше викидів. Здатність систем "стартстоп" знижувати викиди особливо важлива у містах, де часто виникають затори.

Психологічний тест: Перше побачене на картинці розповість, що вам заважає стати успішною

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:15

Цей короткий тест по картинці розповість, що заважає вам стати успішною. Не замислюючись, визначтеся, що ви побачили першим, і читайте відповідь, передають Патріоти України. Ви дуже захоплива людина! Сьогодні ви відкриваєте власну кондитерську, а вже з...

Як відбілити постільну білизну - досвідчені господині вже давно так роблять

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:39

Кожна господиня мріє утримувати постільну білизну в ідеальному стані, щоб вона була чистою і приємно пахла. Однак, для цього потрібно знати деякі секрети по догляду. Як відбілити постільну білизну - читайте в матеріалі, передають Патріоти України. Дав...