Скоринка стане золотистою! Ось що треба зробити з рибою, щоб була смачнішою, ніж у ресторані

Не завжди страва відповідає нашим очікуванням. Разом з Pixelinform розповідаємо про хитрощі, які допоможуть посмажити рибу зі скоринкою, передають Патріоти України.

Правильна підготовка або вибір продукту

Найкраще — смажити свіжу рибу. Та навіть якщо у вас заморожений продукт, його можна приготувати смачно, якщо ви готові витратити трохи часу на правильну розморозку. Не поспішайте і дайте рибі спокійно відтанути в холодильнику.

Сушіння

Якщо шматочки риби будуть вологими, то приготувати їх смачно буде дуже складно. На смак вона радше буде схожою на відварену. У більшості випадків риба, яка була надто вологою, на смак вона радше нагадуватиме відварену. Тому її слід підсушити паперовими рушниками.

Сіль

Іноді кулінари вважають, що через те, що рибу солять перед смаженням, вона розвалюється в процесі приготування. Насправді ж правильне використання солі якраз дозволить утворитися скоринці. Для цього натріть вже підсушену рибу сіллю за десять хвилин до панірування та смаження.

Всього дві ночі недосипання змушують нас відчувати себе старшими на роки! Що показали дослідження

середа, 24 квітень 2024, 18:54

Завдяки дослідженням вчені виявили, що всього лише дві ночі недосипання змушують людину почуватися на понад чотири роки старшою, ніж вона є насправді, передають Патріоти України. Відповідно до результатів дослідження, що були опубліковані в журналі Pr...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...