Смачніше в 10 разів: Вимочіть оселедець у секретному інгредієнті - та здивуйте гостей бомбічною закускою

Мабуть, кожен з нас, коли купував оселедець, стикався з поширеною проблемою - він часто буває пересоленим. Здається, що улюблене філе вже ніщо не врятує, адже його просто неможливо їсти, передають Патріоти України.

Проте не варто поспішати викидати пересолений оселедець, адже його ще можна реанімувати та ще й зробити у 10 разів смачнішим. Для цього знадобиться лише один секретний інгредієнт, який знайдеться майже на кожній кухні.

Як покращити смак солоного оселедця

Хто б міг подумати, але вимочувати пересолений оселедець найкраще в молоці. Саме завдяки вимочуванню в молоці оселедець позбудеться зайвої солі. Окрім того, улюблена рибка стане неймовірно смачною та дуже ніжною. Ба більше, оселедець матиме легкий молочний присмак, який усіх просто захопить.

Як вимочити дуже солоний оселедець

Для початку потрібно почистити оселедець та промити його під проточною водою. Після того, як ви відділили філе від хребта, покладіть його у невеличку ємність та залийте молоком. Зазвичай, 500 мл молока цілком достатньо, щоб воно повністю покрило рибу. Якщо вдома раптом немає 500 мл молока, а є трохи менше, то можна розбавити його з водою у співвідношенні 1:1. Результат буде аналогічним.

Скільки вимочувати оселедець в молоці

Коли ви залили оселедець молоком або сумішшю із води та молока, то потрібно обов'язково поставити ємність із оселедцем у холодне місце на 3 години. Якщо риба виявилася ну дуже солоною, то через 3 години потрібно вилити молоко з ємності та налити туди нове. Далі залиште ваш оселедець ще на 3 години. Коли зазначений час минув, то можете діставати оселедець з молока.

Обсушіть філе та можете подавати його до столу. Ви будете здивовані, адже смак звичайного оселедця буде просто неповторним. Гості будуть у захваті від такої бомбічної закуски!

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...