Смак вуличної Франції: Герасим’юк поділилась рецептом "паризьких дерунів" - це неймовірно смачно

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк, перебуваючи у Франції, вирішила спробувати вуличну їжу на місцевому ринку. Журналістка купила деруни, які вихваляли в черзі, передають Патріоти України.

Вона подивилася за процесом приготування страви, дізналася, що місцевий кухар називає приготований картопляний млинець просто — галет, gallet.

Паризькі деруни їй сподобалися: «Воно на смак добре. Дещо по-іншому, ніж наше, але добре». У Facebook Герасим'юк написала, що готуються деруни також як і у нас. Труть картоплю на бурякову терку, грубо, туди всипають терту цибулю та твердий тертий сир, солять й смажать на олії.

Все дуже просто! Наповніть будинок приємним ароматом за допомогою одного інгредієнта

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:08

Нйтралізуйте неприємні запахи в будинку, наприклад, після приготування риби або інших страв. Наповніть будинок приємним ароматом за допомогою всього одного інгредієнта, передають Патріоти України. В стару каструлю налийте води. Сюди ж влийте 1 ст.л. к...

Від проблеми не лишиться ні сліду: ТОП-4 способи, як розпушити пуховик після прання

понеділок, 3 жовтень 2022, 18:56

Прання пуховика у пральній машині сильно економить час і сили. Ваш верхній одяг знову сяятиме чистотою. Проте крім позитивних моментів такий спосіб очищення несе у собі й певні ризики, передають Патріоти України. Наприклад, наповнювач може збитися. Якщ...