Смакота! Як приготувати ніжний омлет, що тане в роті

Приготуйте ніжний, повітряний омлет, що сподобається і дітям, і дорослим. Зробити швидко - і результат порадує. Головне не робіть типову помилку, яка часто стає причиною того, що омлет давкий, низький і від цього не дуже смачний, передають Патріоти України.

Подробиці

Під час приготування омлету (одну порцію) треба збити 2 яйця, додати дрібку солі та прянощі (на смак) і наприкінці влити 50 мл молока. Іноді додають ще 10% вершки, проте це відразу робить омлет більш калорійним, проте ще ніжнішим.

Не варто додавати борошно. Воно може лише зіпсувати текстуру омлетну. Смажте на вершковому маслі під закритою кришкою на малому вогні, не перевертаючи омлет.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...