Сміливо купуйте, навіть "про запас": Які речі ніколи не вийдуть з моди

Саме завдяки базовим речам, які формують основу гардеробу, можна створювати нові й актуальні образи будь-якого сезону. Чорна сукня є завжди в тренді. Мінімалістичний варіант з трикотажу або бавовни - ідеальна база. Восени можна доповнити чорну сукню курткою-косухою і черевиками в байкерському стилі, радять Патріоти України із посиланням на ELLE.

Біла сорочка - незамінна для офісних буднів, пляжних образів або недільних прогулянок з друзями. Можна обрати моделі з асиметричним кроєм, незвичним силуетом і комірами.

Тренч теж є базовим елементом гардеробу. Дістався нам від британських військових і вже сторіччя не втрачає актуальності.

Джинси прямого крою блакитного кольору з високою лінією посадки завжди будуть вдалими в будь-якому образі. Ще й такі моделі підходять будь-яким фігурам і під будь-який сезон.

З сезону в сезон у моделей туфлів-човників змінюються лише кольори, елементи декору і висота каблука. Саме такий варіант взуття чорного або нюдового кольору і тонкими підборами висотою 10-12 см знадобляться і через 10 років.

Яку тварину ви побачили першою? Відповідь розкриває правду про ваші домінуючі риси

вівторок, 16 серпень 2022, 15:10

Оптичні ілюзії - відмінні тести особистості. Досить одного погляду на фотографію, і ваш мозок починає активно працювати, а відповідь розкриває правду про ваші домінуючі риси, передають Патріоти України. Подивіться на картинку і скажіть, яку тварину ви ...

Городинкам на замітку: ТОП-3 способи дізнатися, чи готова ваша картопля до збирання на зберігання

вівторок, 16 серпень 2022, 14:09

Багато городників щороку копають картоплю в один і той же час, і даремно. Розповідаємо про три перевірені способи визначити готовність картоплі до збирання на зберігання, передають Патріоти України. Насамперед треба орієнтуватися на сорт картоплі, який...