Сміливо купуйте, навіть "про запас": Які речі ніколи не вийдуть з моди

Саме завдяки базовим речам, які формують основу гардеробу, можна створювати нові й актуальні образи будь-якого сезону. Чорна сукня є завжди в тренді. Мінімалістичний варіант з трикотажу або бавовни - ідеальна база. Восени можна доповнити чорну сукню курткою-косухою і черевиками в байкерському стилі, радять Патріоти України із посиланням на ELLE.

Біла сорочка - незамінна для офісних буднів, пляжних образів або недільних прогулянок з друзями. Можна обрати моделі з асиметричним кроєм, незвичним силуетом і комірами.

Тренч теж є базовим елементом гардеробу. Дістався нам від британських військових і вже сторіччя не втрачає актуальності.

Джинси прямого крою блакитного кольору з високою лінією посадки завжди будуть вдалими в будь-якому образі. Ще й такі моделі підходять будь-яким фігурам і під будь-який сезон.

З сезону в сезон у моделей туфлів-човників змінюються лише кольори, елементи декору і висота каблука. Саме такий варіант взуття чорного або нюдового кольору і тонкими підборами висотою 10-12 см знадобляться і через 10 років.

Хіти тижня. Насипний яблучний пиріг: ні місити, ні змішувати не треба! Найскладніше тут - натерти яблука

неділя, 28 листопад 2021, 21:00

Абсолютно пісний, швидкий і мегасмаковий яблучний насипний пиріг : не вимагає замісу тіста, а на все приготування (не рахуючи самого випікання) піде від сили хвилин 15, передають Патріоти України. Пиріг добре схоплюється, виходить досить соковитим усер...

"Російські танки у Луганську": Українська розвідка програє інформаційну війну спецслужбам Росії

неділя, 28 листопад 2021, 17:39

Мовиться про те, що з метою дезінформації українського вищого військовополітичного керівництва спецслужбами РФ було здійснено так званий "контрольований витік інформації". Себто в мережу викинули відео і через "корисних ідіотів" на кшталт Бутусова і К в у