Спробуйте знайти метелика, качку і кажана на картинці - цей тест покаже наскільки старий ваш мозок

У Японії існує тест, який може вказувати на розвиток старіння мозку. Всього потрібно подивитися на картинку і знайти трьох персонажів - метелика, качку і кажана, передають Патріоти України.

Якщо знайти тільки одного персонажа, на жаль, у вас деменція — вікова зміна мозку (що буває іноді і в більш молодому віці, незалежно від кількості років). Якщо побачили два персонажі, можете бути спокійними. Ну, а якщо побачили всі три — ваш мозок молодий і свіжий.

Отже, вам потрібно знайти метелика, качку і кажана на картинці нижче. Спробуйте зробити це, а якщо у вас не вийде, підказку зможете подивитися в кінці статті.

А що таке деменція. Це органічне пошкодження мозкових структур, яке веде до розпаду психічних функцій.

Процес завжди прогресує. Спочатку все починається з легкого прояву симптоматики. Незначні відхилення можуть проявлятися забудькуватістю, підвищеною дратівливістю, порушенням сну.

Друга стадія вимагає вже нагляду за хворим. Він може забути вимкнути плиту, втратити речі, забути, де живе. Третя стадія — важкий стан, повний розпад особистості.

Бувають оборотні і незворотні форми цього захворювання. Все залежить від причин, які призвели до деменції.

Привести до захворювання може інсульт, хвороби Паркінсона, піку, Альцгеймера, травми голови. Найчастіше трапляється з літніми людьми. Але в медицині є випадки розвитку деменції навіть в 30-річному віці.

.

.

.

.

.

.

.

.

Фактор, про який забувають кулінари: Чому пліснявіє варення в банках

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:12

Смачне варення - улюблена заготівля багатьох. Взимку так чудово відкрити баночку і поласувати разом з тоненькими млинцями або просто з хлібом, передають Патріоти України. Але кожен хоч раз стикався з такою проблемою, як цвіль у варення. Не всі одразу ...

Знак згори або просто сіла батарейка: Що означає, коли годинник зупинився

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:52

Зупинка годинника може мати кілька різних інтерпретацій та значень, залежно від контексту та ситуації, а також особистих переконань його власника. У цій публікації УНІАН зібрав найпоширеніші відповіді, що означає, коли годинник зупинився, і всі відомі ...