Стануть у нагоді на весь рік: Чому не варто викидати полуничні "хвостики"

Не поспішайте зривати з грядки або купувати полуницю без хвостиків, вони ще знадобляться вам для сеансу релаксу за філіжанкою чаю.

Всі, хто спробували скористатися лайфхаком з полуничними хвостиками, рекомендують не нехтувати ним та подарувати собі й близьким незабутню ароматну чайну церемонію, яка особливо порадує в сезон, коли про ягоду скоріше приходиться лише мріяти.

Насолоджуючись полуницею у сезон або використовуючи її для багатьох страв: пирогів, компотів, всіляких десертів, ми викидаємо її хвостики й робимо це дарма.

Для чого можна використати чашолистики полуниці

Відділіть від ягоди хвостики, промийте їх та розкладіть, наприклад, на підвіконні. Після того як вони підсохнуть, на це, як правило, йде кілька днів, складіть їх у чисту та суху скляну банку або в мішечок з натуральної тканини.

Додайте одну чайну ложку засушених хвостиків полуниці до заварки при заварюванні чаю й отримайте в напої:

  • приємну кислинку
  • легку терпкість
  • особливий колір

Для того щоб чай з полуничними чашолистками набував найбільш яскравого кольору, перед сушінням хвостики необхідно зім'яти та накрити вологою марлею. Завдяки такому способу висушування напій набуває більш виразного яскравого кольору та смаку.


Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...