Старий хліб краще не викидати - як приготувати добриво, щоб троянди пишно цвіли

Троянди - це безумовно прикраса будь-якого саду і гордість для його господині. Щоби троянди пишно цвіли, рослини потрібно підгодовувати. Можна купити добриво для троянд у квітковому магазині. Ще один варіант - самостійно приготувати підгодівлю вдома, тим більше що це просто і дешево, передають Патріоти України.

Часто досвідчені садівники застосовують незвичайні, але дуже ефективні добрива для троянд та інших квітів. Наприклад, хлібну і трав'яну закваски.

Хлібна закваска - найкраще добриво для троянд

Якщо вдома завалявся несвіжий хліб, який покрився цвіллю, не варто його викидати, адже з нього можна приготувати гарне добриво для квітів в домашніх умовах.

Шестилітрові або десятилітрові пластикові пляшки для води на 1/4 потрібно заповнити неліквідним хлібом (житнім і пшеничним в співвідношенні 50х50) і залити водою. Закупорити і залишити на тиждень на сонці. Ця підгодівля використовується в тому випадку, якщо рослина хворіє або погано перезимувала.

Трав'яне добриво для квітів

У бочку або відро потрібно насипати виполоті бур'яни, кульбаби, кропиву і залити водою. Добриво буде готове за тиждень. Хоча запах у нього буде не дуже приємний, натомість ефективність - незрівнянна.

Як застосовувати хлібну і трав'яну закваски для квітів

Хлібну і трав'яну закваски не можна використовувати в чистому вигляді. Їх потрібно розбавляти: приблизно 1 літр закваски на відро води. Важливо! При частому застосуванні хлібна закваска приваблює мурах.

Що робити, якщо варення сильно зацукрилося - покрокова тактика порятунку десерту

вівторок, 9 серпень 2022, 15:14

Варення може зацукритися з різних причин: через порушення технології готування, неправильне зберігання, використання неякісних кришок. Якщо перетримати продукт і розлити його по банках вже через деякий час після приготування, то ризик зацукрення збільш...

Те, що ви побачили першим на зображенні, підкаже, в якому напрямку вам рухатися далі

вівторок, 9 серпень 2022, 14:13

Є люди, які чіпляються за свої мрії, прагнуть втілити їх у життя. Є й ті, хто боїться визнати, чого хоче насправді, тому не наважується покинути зону комфорту і продовжує тягнути свою лямку, передають Патріоти України. Пропонуємо вам поглянути на карти...