Старий народний лайфхак: Як очистити до блиску жирне деко без води та миючих засобів

Якщо ви активно користуєтеся духовкою, то точно знаєте, що після кожного разу деко слід добре очищати від жиру. Саме деко є найскладнішим в чищенні серед всього кухонного начиння, особливо складно його мити після приготування випічки, передають Патріоти України.

Кожна господиня розуміє, що прибрати запечений жир з дека практично неможливо без дорогої побутової хімії. Але, є один спосіб, який допоможе очистити жир без застосування миючих засобів. Для цього знадобиться лише монетка.

Цей спосіб актуальний і в наші дні. Для чищення не знадобиться навіть включати воду, а значить спосіб дуже економний. Слід покласти монету на деко і почати нею терти поверхню. Завдяки монетці жир збирається в грудки, які просто слід зібрати і викинути. Правда, на чистку ви витратите чимало часу, якщо деко було занадто брудним. Але, зате після такої чистки ви побачите своє деко таким, яким до цього його не бачили.

Тільки не варто використовувати цей метод для чищення форм з нержавіючої сталі — монета дряпає покриття і воно приходить у повну непридатність. Потім потрібно посипати деко харчовою содою і почистити за допомогою паперового рушника. Протираємо начиння вологою губкою і витираємо до сухості. Готово.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...