Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

Котлети вийдуть соковитішими і пишнішими, якщо не додавати у фарш хліб. Є й інші продукти, які допоможуть поєднати між собою інгредієнти котлет, але вони зроблять страву менш калорійною, радять Патріоти України.

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази.

Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість хліба – ще один інгредієнт, про який знають досвідчені господарки. Котлети з кабачком вийдуть м'якими, ніжними та некалорійними.

Можна розмішати у воді крохмаль та влити у фарш. Він зробить фарш в'язким, проте такі котлети складно буде назвати дієтичними.

Можна покласти у котлети замість хліба горох. Це поживний та корисний інгредієнт, який до того ж зробить котлети більш ситними та пишними.

За рахунок картоплі, манки, крохмалю або гороху котлети добре триматимуть форму. Деякі господині ще додають у фарш панірувальні сухарі, або просто панірують котлети в сухарях перед смаженням.

Огородникам на замітку! Тільки без фанатизму: Чому потрібно видаляти нижнє листя у томатів

четвер, 26 травень 2022, 18:42

Городникам, які займаються вирощуванням помідорів, радять не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт, а й уважно стежити за тим, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, передають Патріоти України. Для цього, як пиш...

Урожай на заздрість сусідам: Як приготувати два супердобрива для малини

четвер, 26 травень 2022, 14:37

Поласувати малиною влітку хочеться всім. Це смачно і корисно, а якщо урожай досить великий, то можна ще й на зиму зробити запаси. Щоб ягід було багато, потрібно розібратися, які добрива потрібні для малини, передають Патріоти України. В цілому, малина ...