Страви будуть гіркими: Названо спецію, яку не можна додавати у суп та борщ

Здавалося б, що такі перші страви, як суп та борщ, складно зіпсувати і їх вміє готувати кожна господиня. Однак, інколи проблема може ховатися у звичайних спеціях й деякі з них тільки псують смак готових страв, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала для вас інформацію і розповість, яку спецію категорично не можна додавати у перші страви.

Відтак, за словами досвідчених кулінарів, "небезпечною" з усіх пряностей є лаврове листя, яке може зіпсувати смак страв через свій специфічний аромат.

У той же час, ніхто не каже, що не можна готувати суп чи борщ без лаврового листя. Однак, з ним варто бути обережним. Перш за все, слід використовувати спецію у вигляді листя, а не порошку. Так ви точно не переборщите з бажаним смаком.

Також дуже важливо дістати лаврушку через 10-15 хвилин після того, як ви її додали у страву. В іншому випадку – спеція почне віддавати характерну гіркоту.

Однак, що стосується курячого бульйону, то у процесі приготування краще обійтися без спеції. Адже, вона здатна приглушити природний смак та аромат ніжного м’яса курки.

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...

Що обов'язково поставити на новорічний стіл 2024 і що не можна: Чим задобрити Дракона

четвер, 7 грудень 2023, 7:37

Традиція вшановувати символ року прийшла до нас із китайської культури. Символ 2024 року - Зелений Дерев'яний Дракон. Саме він диктує правила, за якими цей рік краще зустрічати. Розповідаємо, що поставити на Новий рік на стіл - які страви припадуть до ...