Стильні жіночі стрижки із 70-х, які повернуться в моду влітку 2022

Тренди минулих років швидкими темпами повертаються до сучасної моди. Що ж до стрижок, то тут все циклічно. На сьогоднішній день дівчата у всьому світі носять укладки з 90-х та 80-х, а влітку особливо актуальними будуть стрижки з 70-х. Саме в цей період з'явилися перші ікони стилю, на яких рівнялися тисячі людей. Саме час змінити імідж та стати зіркою сучасності, передають Патріоти України.

Шеггі

Перша стрижка, яка асоціюється з 70-ми, це шегі. Для неї характерні укладене шарами різної довжини волосся та чубчик-шторка. Зовні стрижка виглядає трохи зухвало. Для шегги характерні легка кудлатість і недбалість. Стрижка в першу чергу підійде дівчатам з тонким волоссям, оскільки візуально надає локонам додатковий об'єм.

Маллет

Маллет зовні схожий на шегі, але на потилиці у цій стрижці волосся коротше. Стрижка підійде дівчатам з густим волоссям, щоб верхівка виглядала пишно. На тонкому волоссі стрижка виглядати не буде. Для малет характерний різкий перепад довжин. Виглядати стильноця стрижка буде як на дівчатах з коротким, так і з середньої довжини волоссям.

Об'ємний чубчик

У 70-х чубчики були на піку популярності. Саме тоді іконою стилю стала Джейн Біркін з об'ємним чубчиком, що закриває весь лоб. Дівчатам з хвилястим волоссям також можна зістригти такий чубчик. Він повністю універсальний і не потребує додаткового догляду. Все що потрібно, це вимити волосся, і за допомогою фена та брашингу просушити чубчик до вологого стану у напрямку від обличчя.

Стрижка у стилі Твіггі

Ще один тренд 70-х, який повернеться в моду влітку 2022 року. Твіггі вважають першою супермоделлю. Її стрижка з гладко укладеним на бік чубчиком увійшла в історію, і власниці короткого волосся можуть повторити образ зірки, залишаючись стильним і в наш час. Косий проділ красиво виглядає навіть на тонкому волоссі, а рвані кінці волосся додають сексуальності будь-якій дівчині.


Бореться проти шкідників та хвороб рослин і збагачує ґрунт: Лушпиння цибулі - справжня знахідка для городу

п’ятниця, 1 липень 2022, 11:26

Господарка з Вінниччини Раїса Поймало, яка раніше поділилася секретом вирощування та розмноження лілій, не викидає лушпиння цибулі у сміття. Навпаки, старанно збирає та сушить. Бо це справжня знахідка для городніх потреб, передають Патріоти України. Д...

Модницям на замітку! ТОП-7 трюків для гарного і блискучого волосся, що не коштують ні копійки

п’ятниця, 1 липень 2022, 6:30

Дорогі засоби по догляду за волоссям і засоби для укладання здатні на дива, ніхто не сперечається, але отримати гарне волосся можна без космічних фінансових витрат, передають Патріоти України. Ми сьогодні розповімо вам про сім розумних трюків, що зробл...