Стильні жіночі стрижки із 70-х, які повернуться в моду влітку 2022

Тренди минулих років швидкими темпами повертаються до сучасної моди. Що ж до стрижок, то тут все циклічно. На сьогоднішній день дівчата у всьому світі носять укладки з 90-х та 80-х, а влітку особливо актуальними будуть стрижки з 70-х. Саме в цей період з'явилися перші ікони стилю, на яких рівнялися тисячі людей. Саме час змінити імідж та стати зіркою сучасності, передають Патріоти України.

Шеггі

Перша стрижка, яка асоціюється з 70-ми, це шегі. Для неї характерні укладене шарами різної довжини волосся та чубчик-шторка. Зовні стрижка виглядає трохи зухвало. Для шегги характерні легка кудлатість і недбалість. Стрижка в першу чергу підійде дівчатам з тонким волоссям, оскільки візуально надає локонам додатковий об'єм.

Маллет

Маллет зовні схожий на шегі, але на потилиці у цій стрижці волосся коротше. Стрижка підійде дівчатам з густим волоссям, щоб верхівка виглядала пишно. На тонкому волоссі стрижка виглядати не буде. Для малет характерний різкий перепад довжин. Виглядати стильноця стрижка буде як на дівчатах з коротким, так і з середньої довжини волоссям.

Об'ємний чубчик

У 70-х чубчики були на піку популярності. Саме тоді іконою стилю стала Джейн Біркін з об'ємним чубчиком, що закриває весь лоб. Дівчатам з хвилястим волоссям також можна зістригти такий чубчик. Він повністю універсальний і не потребує додаткового догляду. Все що потрібно, це вимити волосся, і за допомогою фена та брашингу просушити чубчик до вологого стану у напрямку від обличчя.

Стрижка у стилі Твіггі

Ще один тренд 70-х, який повернеться в моду влітку 2022 року. Твіггі вважають першою супермоделлю. Її стрижка з гладко укладеним на бік чубчиком увійшла в історію, і власниці короткого волосся можуть повторити образ зірки, залишаючись стильним і в наш час. Косий проділ красиво виглядає навіть на тонкому волоссі, а рвані кінці волосся додають сексуальності будь-якій дівчині.


Дуже чутливі чи непідвладні обставинам? Оберіть собаку на картинці - і дізнайтеся про себе нове

понеділок, 5 грудень 2022, 7:14

Не дарма кажуть, що собаки дуже схожі на своїх господарів. По тому, яку породу ви виберете собі в якості домашнього вихованця і вірного друга на довгі роки, можна судити про ваш характер і його сильні сторони. Адже кожна порода собаки відрізняється сво...

Виглядати стильно: Як правильно обрати верхній одяг взимку, поради від фахівця

понеділок, 5 грудень 2022, 6:46

В реальності знайти стильний пуховик легше, ніж здається. Хоча і досі побутує стереотип, нібито пуховик — це практична та «прагматична» річ, з якою трендовий образ не зробиш, український стиліст Матвій Калугін розповів: пуховики бувають різними, а з ак...