Сучасна ковбаса як метод знищення людства? Чим небезпечна і які хвороби викликає

Всесвітня організація охорони здоров’я прирівняла ковбасу до алкоголю і тютюну, так як вони однаково негативно впливають на здоров’я людей, передають Патріоти України.

Варені ковбаси, сосиски і сардельки, які зараз продаються в магазинах, не несуть ніякої користі для організму. Вживати такі продукти можна вкрай рідко і зовсім трішки – максимум 50 грамів в день. Навіть така невелика кількість збільшує ризик виникнення раку на 18%, йдеться в звіті Міжнародного агентства з вивчення раку, що входить в ВООЗ.

Перероблене м’ясо – сосиски, ковбаса або бекон – викликають рак товстої кишки, червоне м’ясо також може бути пов’язане з ризиком виникнення такого захворювання.

Як відзначають фахівці, в більшості ковбасних виробів міститься лише 7-15% натурального м’яса. Решта – це кістки, соя, шкіра і субпродукти. Крім цього, в складі варених ковбас зустрічається крохмаль, підсилювачі смаку, жир, фосфати, нітрати і нітрити. Весь цей “компот” точно не додасть здоров’я. Крім того, використовувані виробниками добавки можуть надавати канцерогенний ефект. Це стосується добавок з індексами Е120, Е252 і Е536.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...