Сирна паска "трикутник" без випічки, яка зачарує своїм смаком: Як приготувати ідеальне частування на свято

Красива біла паска у формі трикутника – мрія кожної господині на свято. Пропонуємо вам спробувати приготувати гарне та смачне частування до великоднього столу, передають Патріоти України.

Якщо ви хочете зробити паску у формі трикутника з написом "ХВ", то вам потрібно забігти в найближчий магазин з кухонним начинням і запитати там формочки, або ж замовити їх через інтернет.

Для приготування паски краще використовувати сухий сир не менше 9% жирності, а вершки не менше 33-35%. Вершки попередньо перед приготуванням не потрібно діставати з холодильника, вони повинні бути холодними, щоб добре збилися. Якщо у вас немає цукрової пудри, можна використовувати звичайний цукор. Цукрову пудру краще перебити із вершковим маслом, а цукор із вершками.

Інгредієнти:

 • 500 г 9% сиру
 • 170 г 35% вершків
 • 90 г вершкового масла
 • 60 г цукрової пудри чи цукру
 • 40 г цукатів
 • 40 г ізюму

Спосіб приготування:

 1. Сир перетерти через сито (тоді він буде пишний) або перебити блендером (тоді він буде ніжним, але не пишним).
 2. Якщо використовуєте цукор, додайте його в вершки та перебийте блендером до стану талого морозива – кількість вершків має збільшитись у 2 рази.
 3. Якщо використовуєте цукрову пудру, з'єднайте її з розм'якшеним вершковим маслом і перебийте або добре перемішайте.
 4. З'єднати сир і вершки, перемішати і додати вершкове масло. Маса повинна вийти густою та добре тримати форму. Нічого, якщо в ній будуть невеликі крупинки сиру.
 5. Цукати та родзинки додаємо в тісто.
 6. Трикутну пасочницю зверху застелити шматочком харчової плівки та наповнити сирною масою. Зверху накрити ще шматочком харчової плівки та накрити тарілкою з вантажем. Паску поставити в холодильник на ніч.
 7. Перед подачею, приберіть харчову плівку, переверніть паску на тарілку для сервування і розберіть форму. Прикрасьте за бажанням.

Готово. Смачного!

Жіночий психологічний тест: Оберіть рослину і дізнайтесь, наскільки ви емоційна

середа, 31 травень 2023, 14:07

Подивіться на зображення кімнатних рослин перед вами, передають Патріоти України. Виберіть ту, яке подобається вам найбільше. А ми розповімо, наскільки ви емоційні. Ви дуже емоційна, але при цьому добра і життєрадісна людина. Всі емоції, які з’являютьс...

Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

середа, 31 травень 2023, 11:12

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи і зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим, передають Патріоти України. Якщо це так, то не намагайся насильно це зміни...