Такими вас бачать інші! Оберіть сніжинку - і дізнайтеся, яка якість виражена в вас найяскравіше

Простий тест, заснований на вашому виборі, розповість, яка якість виражена в вас найяскравіше, передають Патріоти України. Подивіться на зображення, уявіть, що вам на руку впала дуже красива сніжинка, на яку із запропонованих вона схожа найбільше?

Сніжинка №1

Якщо ви вибрали сніжинку №1, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – щирість. Ви емоційна і чутлива людина, іноді ви шкодуєте про сказані в пориві емоцій слова і зроблені вчинки. Ви чесні з собою та оточуючими. Ви вірите, що гірка правда краще, ніж солодка брехня. Ви не звикли брехати ні собі, ні оточуючим. Ви добре розбираєтеся в людях і відчуваєте, коли вам брешуть, а коли ні.

Сніжинка №2

Якщо ви вибрали сніжинку №2, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – креативність. Ви відкрита, творча і життєрадісна натура. Ви дивитеся на світ трохи інакше, ніж інші люди, ви вмієте помічати щось незвичайне, в здавалося б, звичайних речах. Ви володієте гнучким і нестандартним мисленням, вмієте знаходити вихід з будь-якої, навіть, на перший погляд, самої безвихідної ситуації. З вами цікаво і легко вести бесіду.

Сніжинка №3

Якщо ви вибрали сніжинку №3, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – дружелюбність. Ви дуже добра і турботлива людина, у всьому і всіх вмієте розгледіти позитивні риси. Ви любите людей і з легкістю заводите нові знайомства. Ви дуже проникливі, вмієте підбадьорити і підтримати, навколишні часто звертаються до вас за допомогою і порадою.

Психологічний тест: Подивіться на цю картинку - і дізнайтеся правду про себе

середа, 4 жовтень 2023, 6:13

Психотести можуть розповісти про нас більше, ніж ви думаєте. Ця оптична ілюзія містить кілька елементів, які можна побачити неозброєним оком. Об’єкт, який ви помітите першим, визначить, ким ви є, передають Патріоти України. Те, на що ви звернули увагу...

Зовсім не те, що підказує пряма логіка: Що означає український фразеологізм "ходити під вусом"

середа, 4 жовтень 2023, 5:40

Поширення української мови, яке можна спостерігати в останні місяці, безперечно, хороша новина, проте потрібно докладати істотних сил на боротьбу з суржиком та калькою з російської мови. . Наприклад, не буде зайвим додати до словникового запасу такий ...