Такими вас бачать інші! Оберіть сніжинку - і дізнайтеся, яка якість виражена в вас найяскравіше

Простий тест, заснований на вашому виборі, розповість, яка якість виражена в вас найяскравіше, передають Патріоти України. Подивіться на зображення, уявіть, що вам на руку впала дуже красива сніжинка, на яку із запропонованих вона схожа найбільше?

Сніжинка №1

Якщо ви вибрали сніжинку №1, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – щирість. Ви емоційна і чутлива людина, іноді ви шкодуєте про сказані в пориві емоцій слова і зроблені вчинки. Ви чесні з собою та оточуючими. Ви вірите, що гірка правда краще, ніж солодка брехня. Ви не звикли брехати ні собі, ні оточуючим. Ви добре розбираєтеся в людях і відчуваєте, коли вам брешуть, а коли ні.

Сніжинка №2

Якщо ви вибрали сніжинку №2, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – креативність. Ви відкрита, творча і життєрадісна натура. Ви дивитеся на світ трохи інакше, ніж інші люди, ви вмієте помічати щось незвичайне, в здавалося б, звичайних речах. Ви володієте гнучким і нестандартним мисленням, вмієте знаходити вихід з будь-якої, навіть, на перший погляд, самої безвихідної ситуації. З вами цікаво і легко вести бесіду.

Сніжинка №3

Якщо ви вибрали сніжинку №3, можна сказати, що яскраво виражена в вас якість – дружелюбність. Ви дуже добра і турботлива людина, у всьому і всіх вмієте розгледіти позитивні риси. Ви любите людей і з легкістю заводите нові знайомства. Ви дуже проникливі, вмієте підбадьорити і підтримати, навколишні часто звертаються до вас за допомогою і порадою.

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...

Поганий запах із духовки? Всього одна ложка цього продукту вирішить цю проблему

четвер, 23 березень 2023, 15:08

Побутова техніка потребує регулярного обслуговування, щоб продовжити термін її служби та зберегти її як нову. І духовка не є винятком. Більш того, через залишки їжі і пригорілі плями, що покривають грати або дно духовки, на вашій кухні можуть з’явитися...