Те, як ви тримаєте чашку в руці, може розкрити риси вашого характеру

У кожної людини є свої сформовані звички та вподобання. Це стосується будь-чого, навіть того, як ви тримаєте чашку з напоєм. Помічали, що кожен з нас робить це по-різному? Хтось тримає чашку двома руками, хтось однією, хтось за дно, а хтось за бокову поверхню, передають Патріоти України.

Насправді, все це не лише говорить про ваші звички, а й допомагає краще розпізнати характер. Можна провести невеличкий психологічний тест. Просто зверніть увагу на картинку й оберіть малюнок, який ілюструє те, як ви тримаєте чашку в руках. За допомогою цієї інформації ви зможете розкрити не лише свій характер, а й характер оточення.

Мізинець відведений в сторону

Ви надзвичайно впевнена та вперта людина й ці ваші якості можуть як допомагати, так і шкодити. Вам дуже важко знаходити компроміс та приймати думку, яка відрізняється від вашої. Для керівної посади кращої людини не знайти. Ви можете швидко знайти вихід навіть з найекстремальнішої ситуації та врятувати все тоді, коли шансів на хороший результат майже немає. В цьому вам допомагає ваша наполегливість та вміння правильно розподіляти обов’язки між людьми.

Тримайте чашку двома руками

Вас можна назвати справжнім емпатом, котрий вміє слухати та чути інших людей. До вас часто звертаються за порадами, адже ви дуже чуйна та добра людина, яка вміє підбирати правильні слова. Проте, ваша надмірна чутливість та переживання за почуття інших людей можуть бути надзвичайно шкідливими. Річ у тому, що в таких ситуаціях, ви забуваєте про власне відчуття щастя й можете пожертвувати ним заради комфорту іншої людини.

Ви тримаєте ручку, стиснувши руку в кулак

Так тримають чашку справжні прагматики та люди з гострим відчуттям справедливості. Вас важко роздратувати та змусити панікувати. Ви завжди намагаєтеся прорахувати всі можливі варіанти розвитку подій та продумати свої дії наперед. Такі люди стараються захищати слабких. Єдиний ваш мінус – емоційна закритість. Ви не вмієте демонструвати свої почуття й тримаєте їх за зачиненими дверима, що в майбутньому може спровокувати розвиток психологічних проблем.

Тримаєте чашку за основу або поруч з нею

Цей варіант зазвичай обирають вкрай обережні люди, які ретельно продумують всі слова та вчинки наперед. Таким чином вони намагаються захиститися від помилок та неприємних наслідків, які можуть виникнути в майбутньому. Перш за все, ви намагаєтесь прислухатися до своєї логіки та розуму. Інтуїція для вас не така важлива.

Тримайте за ручку, притримуючи іншою рукою

Ви доволі чутлива людина, якій завжди необхідно відчувати підтримку своїх рідних та близьких. Думка оточення для вас важлива, проте потрапити у коло людей, яким ви довіряєте надзвичайно важко. На першому місці у вас родина та романтичні стосунки, адже ви звикли керуватися своїми почуттями та серцем. У родині ви намагаєтеся створити максимально дружню атмосферу.

Торкаєтеся краю чашки пальцями (або з іншого боку ручки)

Ви надзвичайно спокійна та врівноважена людина, яка не звертає уваги на дрібні проблеми. У вашій душі живе спокій, який допомагає вам спостерігати за красою цього світу та не пропускати чудові моменти через власну тривогу. Ви любите експериментувати та завжди знаходити собі нові заняття. Єдиною вашою проблемою є те, що ви часто забуваєте думати про майбутнє. Намагайтеся хоча б мінімально прораховувати свої кроки й визначити чітку ціль у житті.

Як тримаєте чашку ви?

Названо продукт, який категорично не можна їсти з картоплею - це небезпечно для організму

вівторок, 26 вересень 2023, 6:57

Картопля - це дуже корисний і бюджетний продукт, у якому дуже багато корисних речовин, а ще він низькокалорійний - 75 калорій на 100 г продукту. Варто зазначити, що готувати її можна по-різному: варити, робити пюре, запікати в духовці з овочами, м'ясом...

Де в квартирі в жодному разі не можна ховати гроші - ці місця злодії перевіряють в першу чергу

вівторок, 26 вересень 2023, 6:37

Кожна людина намагається убезпечити себе та дім від нападу злодіїв. Тому вигадує цікаві місця, в яких можна заховати гроші чи коштовності, передають Патріоти України. Проте досвічені грабіжники вже знають найпопулярніші схованки, які перевіряють в перш...