Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан


Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України.

Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення.

Скрипка

Ви шукаєте спокій і мир, і не налаштовані на активний бізнес і сильні емоції. Ви не хочете вдаватися в ситуацію і починати щось нове. В даний момент у вас не найкращий емоційний стан.

Жінка

Ви енергійні в даний час. Ви готові до нових справ і стосунків. Вам все цікаво, і подобається все нове. У вас оптимістичний настрій і позитивний емоційний стан.

Чоловік

Ви знаходитесь насторожі.Однаково доброзичливі з роботою і відпочинком. Ви нейтральні в цей період часу і зайняли позицію очікування.

Доріжка

Ви або обставини — вибір зроблено. Він резюмував певні дії. Ви знаходитесь на межі змін у своєму житті. У вас діловий емоційний стан. Ви сповнені рішучості докласти зусиль для успішного досягнення своєї мети.

У шафі буде пахнути, як в дорогому спа - дешеві та прості методи, які працюють

середа, 29 листопад 2023, 8:15

Якщо хоч раз ви стикалися з проблемою затхлого запаху речей, які лежать у шафі якийсь час, ця стаття точно для вас. Раніше ми розповідали, як вивести плями з одягу, скориставшись бюджетним продуктом. Сьогодні поговоримо про те, як зберегти свіжість реч...

Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...