Те, що ви перше побачите на зображенні, розповість - ви оптиміст або реаліст

Витаєте ви в хмарах або міцно влаштувалися тут, на Землі? Ми продемонструємо вам, що можуть ваші рефлекторні реакції говорити про вашу особистість, передають Патріоти України.

Якщо ви вперше помітили мишу, ви оптиміст. Якщо справи будуть йти погано, ви, швидше за все, не будете шукати найгірших сценаріїв. Ви віддаєте перевагу шукати переваги в будь-якій ситуації. Іноді ви можете бути недостатньо практичні, через що люди вам часто говорять, що ви витаєте в хмарах. Але це далеко не так. Насправді ж ви добре обізнані про навколишній світ. Ви просто віддаєте перевагу концентруватися на його світлих сторонах.

З іншого боку, якщо ви, як тільки поглянули на картинку, побачили кішку, ваші риси характеру потрапляють на протилежний кінець спектра.Ви реаліст. Ви знаєте, що вам потрібно від життя, і ви не будуєте наївно повітряних замків. Крім того, що ви практичні, ви також, ймовірно, вмієте приймати рішення. Ви бачите світ як єдине ціле, і це вам допомагає планувати свої подальші дії.

Люди вражені головоломкою, а іноді і зовсім по-справжньому здивовані докладним описом їх особистісних якостей.«Все своє життя я вважав себе оптимістом, поки не пройшов цей тест, — зізнався один із коментаторів. — Це змусило мене визнати правду про те, що я перетворився на реаліста з нападами цинізму в старості.»

Інший же чоловік заявив, що не дізнався про себе нічого нового, але був приголомшений точністю опису, під який він потрапив. "Мене більше дивує те, звідки ви мене знаєте", — написав користувач.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...